Наверх
Меню
Меню
Новость
24/09
24 вересня починається навчання на курсі художників в Школі сучасного мистецтва
1kshsm.jpg
1kshsm.jpg

24 вересня починається навчання на курсі художників в Школі сучасного мистецтва

24 вересня починається навчання на курсі художників в Школі сучасного мистецтва (Київ), наразі відкрито набір на курс. Студенти школи вчяться генерувати нові ідеї, втілюють сміливі і актуальні арт-проекти, беруть участь у професійних виставках, створюють цікаві творчі колаборації. Отримують професійне наставництво та максимум нових знань від роботи зі своїми менторами, відомими українськими художниками, а це: Антон Логов, Олександр Ляпін, Володимир Сай, Валентин Чорний, а куратор курсу Вікторія Бурлака. В програмі навчання: живопис, скульптура, інсталяція, фотографія, лекції з історії сучасного мистецтва та участь у груповій виставці в кінці навчання.

Навчання спрямоване на формування художнього мислення і не потребує ніякої попередньої підготовки, необхідно лише бажання та готовність плідно працювати та розвивати свій творчій та креативний потенціал.

Навчання триватиме з вересня по грудень 2018, а на початку 2019 року планується групова підсумкова виставка студентів.

Реєстрація та деталі курсу: http://www.sca.org.ua/kyiv

Дайте шанс своєму таланту — приєднуйтесь!

Про викладачів:

Валентин Чорний – дійсно талановитий та уважний викладач, здатний доступно пояснити актуальні техніки малюнку та живопису, і те як їх інтегрувати у власну художню практику.

Валентин Чорний: «У професійній діяльності не створюю собі кордонів. Люблю експериментувати з формою, шукаю нові способи зацікавити глядача не тільки образом, але і безпосередньо функціональністю і динамічністю предмета мистецтва. Створюючи свої роботи, шукаю гармонію між реальним і нереальним, зв'язок між теперішнім та минулим і межі їх впливу один на одного».

Олександр Ляпін фотограф з величезним досвідом. Працював головним редактором сайту Foto.ua, куратором фото-проектів в «Я Галереї», зараз головний редактор фотослужби Укрінформ. Куратор, член журі «Фотограф року». Учасник об'єднання «Українська фотографічна альтернатива». Написав сотні статей про фотографію. Ляпін невпинно займається дослідженням актуальною фотографії. Надихає і направляє студентів в пошуку своїх тем і стилю.

Антон Логов виділений експертами Forbes як один з найперспективніших українських художників молодого покоління, і без сумніву, один з найактивніших і продуктивних авторів. Він завжди відкритий до студентів і готовий допомогти з ідеєю та реалізацією їх проектів просторових об'єктів. Підштовхуючи їх до дії, до роботи з новими матеріалами, до документального відображення часу, в якому ми живемо.

Володимир Сай на своїх майстер-класах зі скульптури буде вчити відчувати пропорції, об’єми і пластику фігури, розумінню фізіології будови людського тіла - пластичної анатомії.

Пластика Володимира Сай дійсно унікальне явище, він постійно експериментує з різними матеріалами і формами, балансуючи на грані можливого. Створює скульптуру з поліетилену, шкіри, кераміки, олійної фарби, постійно намагаючись розширити можливості мови скульптури. У нього сміливий підхід, а його образи дійсно «екстремальні»: пишні палеолітичні Венери, експресивні бабусі, роздуті форми культуриста.

 

комментарии
ТОП Новость
11/08

У липні Національний художній музей України та Центр урбаністичних студій ініціювали цикл дискусій, присвячених  обговоренню майбутнього відновлення України в міждисциплінарному вимірі. Метою ...

04/08

Народна артистка України Марія Бурмака представляє пісню «Повернись живим», яка була написала під час війни. Марія Бурмака: «Війна торкнулась кожного в Україні. Батьки і сини, кохані ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **