Наверх
Меню
Меню
Событие
05/09
Показ та обговорення двох короткометражних фільмів Миколи Рідного «Ні! Ні! Ні!» та «Сірі коні»
scaled_512.jpg
scaled_512.jpg

Показ та обговорення двох короткометражних фільмів Миколи Рідного «Ні! Ні! Ні!» та «Сірі коні»

У середу, 5 вересня, о 20:00 PinchukArtCentre запрошує на показ та обговорення двох короткометражних фільмів Миколи Рідного «Ні! Ні! Ні!» та «Сірі коні».

«НІ! НІ! НІ!» (2017), 22 хв.

Герої фільму - молоді мешканці Харкова. Їх двадцятиріччя співпало з початком війни у сусідньому Донбасі. ЛГБТ активістка та поетеса, fashion модель, художники вуличних написів, творець експериментальної комп'ютерної гри — кожен та кожна з них займається творчістю або працює в креативному бізнесі. Однак, близькість до фронту впливає всіх персонажів та їхню діяльність. Герої фільми осмислюють політичні події через специфічні відносини з міським простором та реальністю соціальних медіа.

«Сірі коні» (2016), 45 хв.

Сценарій фільму засновано на протоколах допитів та історіях родичів маловідомого українського анархіста Івана Крупського, прадіда режисера фільму. Документально-постановочні епізоди присвячені парадоксальним періодам життя героя: керівництву повстанського загону, участі в громадянській війні на початку 1920-х років, переховування від переслідування. Розповідь про ситуації минулого відтворюється через дії героїв сьогодення: сучасних анархістів, співробітників патрульної поліції, студентів та робітників. Зйомки відбувалися безпосередньо на місцях історичних подій: у Полтаві, Гадячі, Харкові та Богодухові. Фільм проблематизує процеси формування історичної пам'яті та героїзації окремих постатей у відповідності до інтересів сучасної політики.

Після показу відбудеться обговорення за участі режисера фільмів, українського художника Миколи Рідного.

Подія відбудеться на 6-му поверсі PinchukArtCentre у відеолаунжі кафе One Love Coffee.

Участь безкоштовна. Реєстрація обов’язкова.

Фото: @PinchukArtCentre

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **