Наверх
Меню
Меню
Новость
10/09
Арт-резиденція «Великий Перевіз» прийняла лауреатів спецпремії «Срібного мольберта»
002_received_214848272714261.jpg
002_received_214848272714261.jpg

Арт-резиденція «Великий Перевіз» прийняла лауреатів спецпремії «Срібного мольберта»

Арт-резиденція «Великий Перевіз» прийняла лауреатів спецпремії «Срібного мольберта»

Мальовнича природа та відомі принади Полтавщини, мистецтво та простір для польоту фантазії – все це про арт-резиденцію «Великий Перевіз», яку відвідали лауреати спецпремії «Срібного мольберта» Зорян Суш та Софія Єсакова.

В арт-резиденції «Великий Перевіз», що знаходиться в однойменному селищі, учасників конкурсу «Срібний мольберт» приймають уже другий рік поспіль. Творча атмосфера, створена Юрiєм Осламовським і відомими українськими художниками Тамарою та Олександром Бабаками сприяла позитивному настрою та продуктивній роботі молодих талантів.

Софія Єсакова каже: «В арт-резиденції «Великий Перевіз» ми провели з Тамарою та Олександром Бабаками 10 насичених днів: працювали над своїми проектами в сприятливій атмосфері та приємно спілкувалися. Ці дні були незабутні. За цей час я зробила 7 робіт в мінімалістичному стилі, який мені дуже імпонує. Хотілося передати в них той стан та настрій, який я відчувала. У Великому Перевозі мене дуже надихнула природа – майже безлюдна і таємнича, особливо ефектні світанки та захід сонця. Цей час я запам'ятаю надовго».

Тамара Бабак зізнається, що понад усе хотілося створити для конкурсантів творчу атмосферу, заохотити до роботи. «Молодь завжди має прагнення працювати так, щоб усіх вразити. Та потрібно бути виваженими в такій делікатній справі. Ми їх направляли, давали поради, проводили майстер-класи і зараз виконані роботи готові до виставки. Юних художників треба просувати, розвивати, надихати, показувати нове та цікаве. «Срібний мольберт» – дуже серйозний конкурс і всі учасники були справді достойними претендентами для здобуття спецпремії. Наразі ж ми дуже задоволені тими, кого вибрали».

За час перебування у резиденції художники побували в гоголівських місцях, на власні очі побачили відомий Сорочинський ярмарок та інші родзинки цієї місцевості.

«Перебування в резиденції стало для мене нагодою нарешті реалізувати проект «Перехожі», ідея якого зародилася ще 3 роки тому, – розповідає Зорян Суш. – Це Образи людей, яких ми зустрічаємо щодня на вулицях, але їхніх облич не запам’ятовуємо чітко. Наразі це 7 великоформатних полотен, виконаних акрилом. Насправді підтримка під час резиденції була цілодобова: поради, душевні розмови, а ще – дуже смачна їжа! Я раніше не брав участі в арт-резиденціях, а цей досвід дуже корисний. Ми працювали, отримували корисні поради про сучасне мистецтво та те, як удосконалюватися якісно та рости професійно».

Нехай участь у цій резиденції стане поштовхом до подальшої плідної роботи!

Текст: Ксенія Шокіна

Фото надані учасниками

© Культурно-мистецька фундація Brovdi Art

комментарии
ТОП Новость
11/08

У липні Національний художній музей України та Центр урбаністичних студій ініціювали цикл дискусій, присвячених  обговоренню майбутнього відновлення України в міждисциплінарному вимірі. Метою ...

04/08

Народна артистка України Марія Бурмака представляє пісню «Повернись живим», яка була написала під час війни. Марія Бурмака: «Війна торкнулась кожного в Україні. Батьки і сини, кохані ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **