Що таке образ? Як він змінюється від сліду кожної особистості, що споглядає його? Як не розірватись від протиріч, які так дружньо існують у впорядкованій еклектиці Всесвіту?
Художники, графіки, скульптори та музиканти створюють для Вас захід на якому розкажуть своє бачення світу.
Вже 14 вересня, «Іпостасі» - можливість зануритись у дивовижне злиття різних видів образотворчого мистецтва.
Відповідальні за живопис:
Дмитро Коваль - у неоднозначних, загадкових образах передає своє унікальне бачення менталітету пересічного українського громадянина. Не дивлячись на виключно складну техніку робіт художника роботи легко та невимушено сприймаються публікою.
Олександр Антонюк - вражаючий стиль його робіт захоплює кожного. В своєму мистецтві обожнює торкатись одвічних філософських тем, які глибоко проникають у розум в душу кожного, хто має можливість бачити продукти його творчості.
Євген Коршунов - цю серію робіт створив в роки навчання в НАОМА. А там, де академізм, і до класики недалеко. От і в своїх роботах звернувся до класичних робіт старих майстрів: Леонардо, Гойя, Арсена Савадова.
Відповідальні за графіку:
Теличук Анастасія - у своїй творчості і роботі вкладає сенс високодуховного осмислення життя, оточення і психологїї людини. Відірвати глядача від життя буденного, матеріальних цінностей, фізичних потреб, часу і направити задуматись і пізнати себе глибше - ціль Анастасії.
Сябро Надія - в основному вивчає академічний живопис, але ми вирішили представити декілька серій майже дитячих нарисів. В іграшкових образах мисткині вбачається глибокий соціальний підтекст, що змушує задуматись про співіснування людей в рамках соціуму а також при їх відсутності.
Відповідальні за скульптуру:
Олександр Притула - Óбрази.
На даному етапі творчого шляху найбільшу цінність вбачає в образах людини, переважно жіночих. Форми тіла і можливість їх нескінченних інтерпретацій у скульптурі дуже надихають на нові композиційні пошуки. Здебільшого, через фігуративні образи віддає перевагу зображенню абстрактних мотивів, таких як музика, кохання, певні переживання тощо.
Ровенчин Данило - його кохання до справи, форми і тіла відчуваються у кожній роботі. Саме людина і її почуття являються предметом натхнення для скульптури. Більшість робіт Данила - про його буденність, але його сприйняття виражається в неоднозначності образів.
Бартосік Ганна - працює в різних матеріалах: дерево, метал, бетон, гіпс. До вподоби виражати свої думки в скульптурі жіночими образами, цей образ для неї найбільш зрозумілий.
Мутуалізм - громадська Організація здійснює свою діяльність для сприяння росту культурного, освітнього та наукового рівня громадян України. Для здійснення своєї мети ми працюємо в першу чергу в рамках національно спрямованої діяльності. Вся офіціальна діяльність в межах України здійснюється виключно Державною мовою – українською. Перевагу під час підбору учасників заходів, що ми організовуємо, надається громадянам України.
Куратор: Віталій Адлерманн: "Наша організація має на меті показати широкому загалу міць, неоднорідність сучасність і непереборну силу мистецтва у всіх його проявах ".
Музичний супровід:
Нікіта Ніколаев - гітара.
Сергій Моргун - перкусії.
Кожна композиція, яка буде супроводжувати захід наповнена особливою ритмічною енергією, непередбачуваністю і таємничістю.
Блюз – одна з форм спонтанного самовираження, що створюється за одну мить.
На вас також чекає фуршет, де трапляються цікаві розмови з не менш цікавими людьми.
Дати: 14 вересня 2018 року
Місце: ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1, 13 павільйон ВДНГ, арт-резиденція Carbon
Організатори: Мутуалізм