Наверх
Меню
Меню
Событие
14/09
Виключний симбіоз мистецтва в одному просторі на виставці «Іпостасі»
Афіша.jpg
Афіша.jpg
Антонюк1.jpg
Антонюк1.jpg
Антонюк2.jpg
Антонюк2.jpg
бартосік3.jpg
бартосік3.jpg
Коваль.jpg
Коваль.jpg
Коршунов.jpg
Коршунов.jpg
Коршунов3.jpg
Коршунов3.jpg
Теличук.jpg
Теличук.jpg
Афіша.jpg
Антонюк1.jpg
Антонюк2.jpg
бартосік3.jpg
Коваль.jpg
Коршунов.jpg
Коршунов3.jpg
Теличук.jpg

Виключний симбіоз мистецтва в одному просторі на виставці «Іпостасі»

Що таке образ? Як він змінюється від сліду кожної особистості, що споглядає його? Як не розірватись від протиріч, які так дружньо існують у впорядкованій еклектиці Всесвіту?

Художники, графіки, скульптори та музиканти створюють для Вас захід на якому розкажуть своє бачення світу.

Вже 14 вересня, «Іпостасі» - можливість зануритись у дивовижне злиття різних видів образотворчого мистецтва.

Відповідальні за живопис:

Дмитро Коваль - у неоднозначних, загадкових образах передає своє унікальне бачення менталітету пересічного українського громадянина. Не дивлячись на виключно складну техніку робіт художника роботи легко та невимушено сприймаються публікою.

Олександр Антонюк - вражаючий стиль його робіт захоплює кожного. В своєму мистецтві обожнює торкатись одвічних філософських тем, які глибоко проникають у розум в душу кожного, хто має можливість бачити продукти його творчості.

Євген Коршунов - цю серію робіт створив в роки навчання в НАОМА. А там, де академізм, і до класики недалеко. От і в своїх роботах звернувся до класичних робіт старих майстрів: Леонардо, Гойя, Арсена Савадова.

 

Відповідальні за графіку:

Теличук Анастасія - у своїй творчості і роботі вкладає сенс високодуховного осмислення життя, оточення і психологїї людини. Відірвати глядача від життя буденного, матеріальних цінностей, фізичних потреб, часу і направити задуматись і пізнати себе глибше - ціль Анастасії.

Сябро Надія - в основному вивчає академічний живопис, але ми вирішили представити декілька серій майже дитячих нарисів. В іграшкових образах мисткині вбачається глибокий соціальний підтекст, що змушує задуматись про співіснування людей в рамках соціуму а також при їх відсутності.

Відповідальні за скульптуру:

Олександр Притула - Óбрази.

На даному етапі творчого шляху найбільшу цінність вбачає в образах людини, переважно жіночих. Форми тіла і можливість їх нескінченних інтерпретацій у скульптурі дуже надихають на нові композиційні пошуки. Здебільшого, через фігуративні образи віддає перевагу зображенню абстрактних мотивів, таких як музика, кохання, певні переживання тощо.

Ровенчин Данило - його кохання до справи, форми і тіла відчуваються у кожній роботі. Саме людина і її почуття являються предметом натхнення для скульптури. Більшість робіт Данила - про його буденність, але його сприйняття виражається в неоднозначності образів.

Бартосік Ганна - працює в різних матеріалах: дерево, метал, бетон, гіпс. До вподоби виражати свої думки в скульптурі жіночими образами, цей образ для неї найбільш зрозумілий.

Мутуалізм - громадська Організація здійснює свою діяльність для сприяння росту культурного, освітнього та наукового рівня громадян України. Для здійснення своєї мети ми працюємо в першу чергу в рамках національно спрямованої діяльності. Вся офіціальна діяльність в межах України здійснюється виключно Державною мовою – українською. Перевагу під час підбору учасників заходів, що ми організовуємо, надається громадянам України.

Куратор: Віталій Адлерманн: "Наша організація має на меті показати широкому загалу міць, неоднорідність сучасність і непереборну силу мистецтва у всіх його проявах ".

Музичний супровід:

Нікіта Ніколаев - гітара.

Сергій Моргун - перкусії.

Кожна композиція, яка буде супроводжувати захід наповнена особливою ритмічною енергією, непередбачуваністю і таємничістю.

Блюз – одна з форм спонтанного самовираження, що створюється за одну мить.

На вас також чекає фуршет, де трапляються цікаві розмови з не менш цікавими людьми.

Дати: 14 вересня 2018 року

 

Місце: ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1, 13 павільйон ВДНГ, арт-резиденція Carbon

Організатори: Мутуалізм

комментарии

Печально но на выставку почти некто не пришел.

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **