Наверх
Меню
Меню
Событие
25/09
Дарія Текуч. Настя Кулік. ​БІЛА ВИСТАВКА
ФБ горизонтал.jpeg
ФБ горизонтал.jpeg

Дарія Текуч. Настя Кулік. ​БІЛА ВИСТАВКА

25 вересня Gallery 83 відкриє новий арт-сезон виставкою двох молодих мисткинь, які перетворять простір галереї на маленький всесвіт. «Біла виставка» апелює до понять світла і тіні, чистоти і спокою та надихає на пошуки різних вимірів світосприйняття та свого власного призначення.

Чистота і спокій. Заповненість і порожнеча, початок всього. Коли чорне не відрізнялось від білого, коли заповненість була порожньою, і навпаки. Завдяки темряві ми розуміємо світло. Завдяки існуванню чорного ми здатні відчувати чистоту та яскравість білого.

 

Всі роботи єдині і прості за сенсом. Вони про пошук світла в собі і навколо після тривалих сумнівів та запитань. Адже світло пізнається в тиші і на контрасті з тінню.

Пошук свого призначення, свого місця під зірками і планетами, роздуми щодо свого шляху - саме про це є проект «Біла виставка». Відчуття зв’язку усього з усім, вплив одного на інше і присутність білого світла, яку кожен здатен усвідомити. Світло наповнює і пронизує абсолютно все і завжди.

Коли ти чистий і відкритий, то зв’язок, з ким би він не відбувався - з мурахою, з деревом чи Вчителем - це завжди зв’язок з Божественним, зі світлом. Прожити його на найглибшому рівні, і зануритись у свою власну глибину людині допомагає момент творіння. Мистецтво - це шлях всередину. Щоб зрозуміти та усвідомити себе, слід поглянути зі сторони, розділитись на глядача та об’єкт споглядання.

У просторі галереї ми творимо зменшену модель всесвіту. Є чорний і білий зал, і ми говоримо про світло і тінь.

Настя - людина ранкового сонця, природи і світла. Даша - людина міста, архітектури і сутінок. Наша виставка - те, що відбувається, коли зустрічаються ніби протилежності з однією лиш метою - пошук світла і любові в собі.

 

Відкриття виставки: 25.09.2018 о 19:00. Вхід вільний

Адреса: вул. Тарасівська, 3а. Gallery 83

комментарии
Календарь
21/09

                                             «Амбівалентність». Віктор ...

21/09

«Спогад про Санторіні»   Виставка «Спогад про Санторіні» - це відлуння 10-річного «санторінського» періоду життя українського художника Сергія Олексюка. 12 ...

24/09

Галерея 83 представляє персональну виставку “Той, що зникає” Дмитра Просвєтова. “Той, що зникає”- друга персональна виставка автора, що складається з трьох частин. Перша- це ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **