Наверх
Меню
Меню
Событие
21/09
Персональна виставка Євгена Шаповалова « Оголена у квітах »
125-min.JPG
125-min.JPG
105-min.JPG
105-min.JPG
1-min.jpg
1-min.jpg
125-min.JPG
105-min.JPG
1-min.jpg

Персональна виставка Євгена Шаповалова « Оголена у квітах »

 

21 вересня арт-простір Lera Litvinova Gallery представляє персональну виставку Євгена Шаповалова «Оголена у квітах». Lera Litvinova Gallery прагне познайомити поціновувачів мистецтва з творчістю сучасних українських художників та влаштовує різноманітні арт-проекти і виставки як в Україні, так і за кордоном. 

Роботи Євгена Шаповалова доповнюють колекції поціновувачів мистецтва з різних куточків світу.  Автор комбінує різні жанри живопису, впевнено поєднуючи абстракцію, ню, пейзажі та натюрморти. У роботах Шаповалова присутні риси кубізму - художник майстерно переплітає природні образи з прямими лініями, квадратами та гранями, заковуючи квіти у геометричні фігури або гіперболізуючи оголене тіло.

Творчість Євгена Шаповалова частково можна порівняти із творчістю англійського художника Френсіса Бекона. Обидва митці акцентують увагу глядачів на людському тілі, імпровізаційно та яскраво зображують натуру людини, додаючи геометричних фігур та скульптурності. Але у той час, як Бекон дотримується похмурого та пригніченого настрою, наповнює роботи відтінками гротеску, деформує частини тіла, спотворює їх, аби вказати на трагічність існування, Євген Шаповалов намагається зобразити красу людського тіла, підносячи його вроду. Український автор змальовує жіночу натуру ніжною і безпосередньою, підкреслюючи її форми. Роботи митця вражають своєю оригінальністю, інтимністю і асиметричністю та водночас приваблюють глядача естетикою і гармонійним поєднанням геометричності із природними образами.

Євген Шаповалов у своїй творчості часто використовує пастель – мінеральний пігмент, який є першоосновою фарб. Пастель ідеально підкреслює те, що намагається виразити автор, адже цей матеріал інтимний і ніжний. Техніка пастелі виникла ще у XV ст. Вона вимагає використання  шорсткуватої та ворсистої основи, аби утримати порошок, тому у давнину пастеллю малювали на замші. Пастель у свій час використовували такі імениті митці, як Леонардо да Вінчі, Ежен Делакруа, Едгар Дега, Жан Етьєн Ліотар.

Куратором проекту виступає Леонора Янко, мистецтвознавець, арт-менеджер та директор Lera Litvinova Gallery. Вона зазначає: «Стиль Євгена Шаповалова – унікальний, його легко впізнати і неможливо забути. Автор наділений неймовірним відчуттям естетики, яке він вміло переносить на полотно, змішуючи кубічні форми зі звичними нам образами, живу і неживу природу. Роботи митця змушують глядача вдивлятися у кожен елемент композиції та шукати серед мозаїки нові деталі, непомітні з першого погляду».

21 вересня – 14 жовтня 2018 року

м. Київ, провулок Євгена Гуцала, 3

 

 

комментарии
Календарь
17/09

17 вересня, о 12.00, в приміщенні Національного музею історії України у Другій світовій війні відкриється виставка "Україна. Незакінчена війна". Керівник проекту - Любов Легасова. В експозиції ...

18/09

Галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ» представляє персональну виставку скульптури Дмитра Грека «Мелодія буття». Звучання життя у просторі часу народжує неповторну ...

19/09

З 19 вересня по 27 жовтня 2019 р. Музей сучасного мистецтва України запрошує відвідати виставку «Музейна збірка. Федір Захаров. До 100-річчя від дня народження». Видатний художник, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **