Наверх
Меню
Меню
Новость
20/09
У художньому музеї ім. Бокшая – «Арт-звернення Едуарда Приходька»
37-2018.09.14-Едуард Приходько-Етнографічний.jpg
37-2018.09.14-Едуард Приходько-Етнографічний.jpg

У художньому музеї ім. Бокшая – «Арт-звернення Едуарда Приходька»

14 вересня 2018 року в залах Закарпатського обласного художнього музею ім. Й. Бокшая відкрилася виставка творів під назвою «Арт-звернення Едуарда Приходька».

Едуард Приходько – закарпатський митець, який працює в галузі станкового живопису. З 2006 року – член Національної спілки художників України. Пише фігуративні та абстрактні композиції, тяжіє до умовних, стилізованих рішень. Учасник обласних, регіональних, всеукраїнських та зарубіжних виставок, міжнародних бієнале живопису. Твори Едуарда зберігаються в приватних колекціях України та зарубіжжя, а також у Закарпатському обласному художньому музеї ім. Й. Бокшая.

Експозиція, яка експонується у залах музею, – це творчий звіт автора, що запрошує до діалогу з глядачем, до довірчої розмови з сучасником про позитиви і дисонанси нашої екзистенції, це пропозиція співавторства у творенні картинного образу.

            Як відзначають мистецтвознавці, прикметною ознакою мистецтва Едуарда Приходька, вихованця ужгородського художнього коледжу та Закарпатської академії мистецтв, є гармонійне поєднання, здавалося б, важко сполучних полярних способів виображення – впізнавані реалістичні віддзеркалення натурних спостережень гармонійно співіснують з умовними абстрактними живописними  відтвореннями, в яких сконцентровані внутрішні авторські почування, роздуми та переймання.

            Залишаючись в окрузі уподобаної, стриманої палітри, близької до монохромності, художник послуговується широкою шкалою фактурних виоформлень із пошаровим рельєфно-пастозним  накладанням фарби, що створює особливий пластичний та світло-тіньовий ефект. Улюблена гама – золотаво-бронзові та перлясто-срібні кольори, крізь які просвічує різнобарвна тональність нижніх шарів.

Привабливість картин Едуарда Приходька – у надзвичайному сплаві особистісного, незалежного авторського підходу до теми, креативності мислення і яскравого живописного темпераменту. В його роботах відчуваються міцні знання класичного живопису, усвідомлення самобутності  закарпатської школи, добрий  професійний вишкіл, нестримний потяг  до самовираження і самодостатності. І саме в цьому – запорука його майбутніх творчих успіхів.

Виставка творів Едуарда Приходька триватиме в  Закарпатському обласному художньому музеї ім. Й. Бокшая впродовж двох тижнів, до 30 вересня 2018.

Фото: Наталія Павлик

комментарии
ТОП Новость
11/09

Щербенко Арт Центр оголошує список фіналістів сьомого конкурсу молодих українських художників МУХі 2019 Міжнародна експертна комісія оцінила подані заявки від українських художниць та художників. За ...

10/09

 АРТ-РЕЗИДЕНЦІЯ «СЕМАНТИЧНИЙ СЮРРЕАЛІЗМ У ПРОСТОРІ ПОСТМОДЕРНІЗМУ СЛАВУТИЧА» 09-15 вересня 2019 р., м.Славутич, Київська область, Україна Проект реалізується КП «Агентство ...

Календарь
17/09

17 вересня, о 12.00, в приміщенні Національного музею історії України у Другій світовій війні відкриється виставка "Україна. Незакінчена війна". Керівник проекту - Любов Легасова. В експозиції ...

18/09

Галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ» представляє персональну виставку скульптури Дмитра Грека «Мелодія буття». Звучання життя у просторі часу народжує неповторну ...

19/09

З 19 вересня по 27 жовтня 2019 р. Музей сучасного мистецтва України запрошує відвідати виставку «Музейна збірка. Федір Захаров. До 100-річчя від дня народження». Видатний художник, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **