Наверх
Меню
Меню
Новость
20/09
У художньому музеї ім. Бокшая – «Арт-звернення Едуарда Приходька»
37-2018.09.14-Едуард Приходько-Етнографічний.jpg
37-2018.09.14-Едуард Приходько-Етнографічний.jpg

У художньому музеї ім. Бокшая – «Арт-звернення Едуарда Приходька»

14 вересня 2018 року в залах Закарпатського обласного художнього музею ім. Й. Бокшая відкрилася виставка творів під назвою «Арт-звернення Едуарда Приходька».

Едуард Приходько – закарпатський митець, який працює в галузі станкового живопису. З 2006 року – член Національної спілки художників України. Пише фігуративні та абстрактні композиції, тяжіє до умовних, стилізованих рішень. Учасник обласних, регіональних, всеукраїнських та зарубіжних виставок, міжнародних бієнале живопису. Твори Едуарда зберігаються в приватних колекціях України та зарубіжжя, а також у Закарпатському обласному художньому музеї ім. Й. Бокшая.

Експозиція, яка експонується у залах музею, – це творчий звіт автора, що запрошує до діалогу з глядачем, до довірчої розмови з сучасником про позитиви і дисонанси нашої екзистенції, це пропозиція співавторства у творенні картинного образу.

            Як відзначають мистецтвознавці, прикметною ознакою мистецтва Едуарда Приходька, вихованця ужгородського художнього коледжу та Закарпатської академії мистецтв, є гармонійне поєднання, здавалося б, важко сполучних полярних способів виображення – впізнавані реалістичні віддзеркалення натурних спостережень гармонійно співіснують з умовними абстрактними живописними  відтвореннями, в яких сконцентровані внутрішні авторські почування, роздуми та переймання.

            Залишаючись в окрузі уподобаної, стриманої палітри, близької до монохромності, художник послуговується широкою шкалою фактурних виоформлень із пошаровим рельєфно-пастозним  накладанням фарби, що створює особливий пластичний та світло-тіньовий ефект. Улюблена гама – золотаво-бронзові та перлясто-срібні кольори, крізь які просвічує різнобарвна тональність нижніх шарів.

Привабливість картин Едуарда Приходька – у надзвичайному сплаві особистісного, незалежного авторського підходу до теми, креативності мислення і яскравого живописного темпераменту. В його роботах відчуваються міцні знання класичного живопису, усвідомлення самобутності  закарпатської школи, добрий  професійний вишкіл, нестримний потяг  до самовираження і самодостатності. І саме в цьому – запорука його майбутніх творчих успіхів.

Виставка творів Едуарда Приходька триватиме в  Закарпатському обласному художньому музеї ім. Й. Бокшая впродовж двох тижнів, до 30 вересня 2018.

Фото: Наталія Павлик

комментарии
ТОП Новость
22/06

Carbon Art Lito - серія літніх подій, започаткованих громадською організацією Карбон, присвячених медіа мистецтву в просторі резиденції 13го павільйону ВДНГ. Кожні 2 тижні, в суботу, починаючи з 25 травня ...

17/06

ІСХОД. БІРЮЧИЙ 019. ЧОРНОГОРІЯ  EXODUS. BIRUCHIY 019. MONTENEGRO   Куратор: Костянтин Дорошенко (Київ, Україна) Комісар: Петар Чукович (Petar Ćuković, Подгориця, ...

Календарь
25/06

25 червня о 19.00 в Мистецькій Галереї Гері Боумена відбудеться відкриття виставки Анни Атоян "ВТЕЧА з ЕДЕМУ".   В лабіринтах історії античне мистецтво ...

27/06

З 27 червня по 10 липня в ЦСМ «Білий Світ» проходитиме виставка живописця Ахри Аджинджала «Внутрішній пейзаж». Відкриття виставки – 27 червня о 19:00. Мистецькому простору ...

28/06

Виставка «Заборонений образ» - проект Дослідницької платформи PinchukArtCentre, що складається з двох частин. Перша представляє персональну виставку Бориса Михайлова, а друга, яка називається ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **