Наверх
Меню
Меню
Событие
26/09
Антон Логов представить нову інсталяцію
фото 2.jpeg
фото 2.jpeg

Антон Логов представить нову інсталяцію

26 вересня, під час ІV Освітнього фестивалю "Арсенал ідей", який триватиме  з 26 по 30 вересня у Мистецькому Арсеналі, та інклюзивного мистецького театрального проекту "Більше, ніж гра", український художник Антон Логов представить нову перформативну інсталяцію "Кит", спеціально зроблену до фестивалю.


"Інсталяція "Кит" - це інтерактивний масштабний об'єкт (скульптура), зроблений з дерева і канатів, метафорично апелюючий до морського "синього кита", до черева якого можна потрапити в прямому сенсі, тобто пройти  і навіть проїхати на дошці з колесами скрізь всередині нього. Мета роботи: привернути дитячу увагу до тваринного світу, і навіть до проблеми зникнення і знищення китів людством. У формі гри дитина має змогу подивитись твір мистецтва, побешкетувати і замислитись над світом природи".
Антон Логов


"Більше, ніж гра" - це перформативний простір, відкритий до дітей з різними можливостями, їхніх батьків та всіх охочих. Філософія інклюзії полягає у тому, що діти не можуть бути ізольованими від суспільства через особливості розвитку чи інвалідність. Їхня соціальна взаємодія є необхідною для розвитку і формування особистості. 

Кураторка  проекту - Ольга Данилюк.
Координаторка - Ольга Вієру.

Дати проведення : 26 - 30 вересня.
Вхід з 14.00

Адреса: Київ, вул. Лаврська 10-12. Мистецький Арсенал

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **