Наверх
Меню
Меню
Событие
09/10
DARIA MAIBORODA faceLESS
faceLESS INSTAGRAM PROMO.jpeg
faceLESS INSTAGRAM PROMO.jpeg

DARIA MAIBORODA faceLESS

9 жовтня в київській Gallery 83 буде презентовано персональний проект молодої київської художниці Дар’ї Майбороди «faceLESS». До експозиції увійдуть нові роботи, які були створені протягом останніх місяців.

Дарія Майборода ділиться з глядачем своїми емоціями, але без нещирої творчої самопожертви. Вона не нав’язує особисті переживання кожному, а скоріше ставиться до глядача з почуттям емпатії, даючи свободу та можливість бути самим собою у питаннях інтерпретацій. Згідно думки художниці, тіло говорить мовою чуттєвості, а її картини – це рефлексії її особистих почуттів та емоцій.

 

Дарія Майборода, автор проекту:

«Я малюю тіло та робила це завжди. Я завжди любила пластичну анатомію та живопис. Коли я дивлюсь на тіло, то не бачу еротики, а бачу анатомічну естетику: я дивлюсь на руки, та бачу кістки, м'язи, колір та об’єм, дивлюсь на тіла людей, і одразу відтворюю їх об’ємну форму в своїй голові. Я прийшла до ідеї безособистісної тілесності просто – мені подобаються тіла, але не подобаються обличчя. Коли я потрапляю в музей, мене дратують погляди з картин. Фотографії, до речі, це не стосується. В будь-якому випадку, в моїх картинах глядач не знайде прямих поглядів та традиційних портретів. Мені подобається розбирати тіло на пазли, та збирати його назад на полотні, створюючи тілесну емоцію. Адже мова тіла – це чуттєвість. Мене постійно питають, чому я малюю тіла. Я роблю те, що відчуваю. Передавати свої емоції через жіноче тіло дуже природно для мене, адже я володію жіночим тілом. На картинах я зображую себе через чуже тіло. Це не моє тіло, проте це я . І це може бути хто завгодно. Це ти, якщо ти це відчуваєш».

 

Дар’я Біленко, куратор проекту:

«У проекті faceLESS ми з художницею не прив’язуємось до гендеру, кожна людина може відчути через картини самого себе. Так, майже на всіх роботах зображені жінки, однак це зрозуміло, адже це рефлексії художниці, яка знаходиться в жіночому тілі. Тілесність є лише провідником емоційності та чуттєвості, на яку і робиться акцент у проекті. Нагота тіл символізує навіть не стільки фізичну оголеність, скільки емоційну. Питання естетичної привабливості також грає не останню роль».

Цей проект насправді – про кожного з нас, він про тебе. Це ти – та людина, яка вже давно прийняла рішення слідувати особистісному курсу. Коли все навколо зникне, залишиться тільки емоційна нагота в твоїй фізичній оболонці – тілі. Це ти – та людина, яка зображена на картинах.

Куратори проекту: Дар’я Біленко.

 

GALLERY 83 – київська галерея сучасного мистецтва, яка була заснована художницею-графіком Іриною Гвоздик у травні 2017р. Векторним напрямок діяльності арт-простору, завдяки чому воно зайняло відмінну нішу в арт-середовищі, є співпраця з молодими цікавими художниками, які раніше перебували в тіні арт-світу з різних причин. Тут можна побачити роботи авторства незаангажованих митців, які цікаві широкому колу публіки: поціновувачам мистецтва та людям, зацікавленим у колекціонуванні, придбанні предметів сучасного мистецтва.

 

Відкриття виставки: 9 жовтня о 19:00

Адреса: GALLERY 83. Вул. Тарасівська, 3а

Тривалість виставки: з 9.10.18 по 28.10.18

 

 

комментарии
Календарь
17/09

17 вересня, о 12.00, в приміщенні Національного музею історії України у Другій світовій війні відкриється виставка "Україна. Незакінчена війна". Керівник проекту - Любов Легасова. В експозиції ...

18/09

Галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ» представляє персональну виставку скульптури Дмитра Грека «Мелодія буття». Звучання життя у просторі часу народжує неповторну ...

19/09

З 19 вересня по 27 жовтня 2019 р. Музей сучасного мистецтва України запрошує відвідати виставку «Музейна збірка. Федір Захаров. До 100-річчя від дня народження». Видатний художник, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **