Наверх
Меню
Меню
Событие
15/10
Антон Логов прочитає лекцію в Могилянці
fullsizeoutput_7b0.jpeg
fullsizeoutput_7b0.jpeg

Антон Логов прочитає лекцію в Могилянці

15 жовтня, о 15.45, в рамках KMA days до дня народження Києво-Могилянської академії, відомий український художник Антон Логов прочитає лекцію "Зворотній звязок".

"Зворотній звязок" - це аналітична розповідь про художників з історії мистецтв, які мали вплив на Логова в різні часи. Антон розмірковує над тим, що їх саме поєднує між собою, а також розповість про свої виставки різних років. Цікаво буде дізнатися чому саме він перейшов від живопису до інсталяцій і інших жанрів сучасного мистецтва. Як експерименти з різними матеріалами і підходами до них призводять до цікавих результатів. Автор розповість про свою участь в багатьох проектах, як вУкраїні, так і у світі.

Лекція підкріплюється проекцією візуального матеріалу. Художник також відповість на всі питання глядачів.

Антон Логов - український художник. У мистецтві рухається у напрямку "нової абстракції". Живописець, автор інсталяцій, просторових обєктів, фото і графічних серій.

Живе і працює в Києві.

Фото Володимира Денисенкова

Місце проведення: Киів, НаУКМА (Могилянка). 

Коли: 15 жовтня

Час: 15.45

Вхід вільний!

комментарии
Календарь
18/02

GALLERY 83 ПРЕЗЕНТУЄ ОДНОЧАСНО ДВА ПРОЕКТИ: УКРАЇНСЬКИЙ ОБМІН ПРИНТАМИ #4 ПЕРСОНАЛЬНИЙ ПРОЕКТ ОЛЕКСАНДРИ ВАЛЬЧУК «САД ГРАВЮР»   18 лютого в київській Галереї 83 буде представлено ...

21/02

Мистецтво взаємодії: на бізнес-форумі Level Up Ukraine 2020 митці візуалізують бачення кооперації бізнеса, влади та суспільства   21 лютого у КВЦ «Парковий» пройде щорічний бізнес-форум ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **