Наверх
Меню
Меню
Событие
05/11
Виставка-конкурс сучасної витинанки "Крафторій"
ff1c8c1e844b7d8057c038fc83e7162602ce500f.jpeg
ff1c8c1e844b7d8057c038fc83e7162602ce500f.jpeg

Виставка-конкурс сучасної витинанки "Крафторій"

Виставка-конкурс сучасної витинанки «Крафторій»-2018 започаткований творчою колаборацією «Hota Ruta», засновниками якої є Марина Ващенко та Ілля Нестеров.

Проект проводиться за підтримки Центру української культури та мистецтва.

Метою конкурсу є об’єднати художників, що працюють у техніці витинанки та підтримати новаторські пошуки у цій галузі. Проект дає змогу продемонструвати багатогранність та різноманітність цієї техніки на сьогоднішній день. На виставці будуть представлені роботи понад 20 митців з різних регіонів України (Київ, Львів, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ніжин) що використовують техніку витинанки, звертаючись як до традиційних рішень, так і працюючи в новаторському ключі. 

Таким чином, глядач отримає змогу побачити наскільки різною може бути витинанка, та який тривалий шлях від ужиткової функції – прикрашання житла, до сьогоднішніх арт-обєктів – було пройдено. «Крафторій» – це спроба закцентувати увагу публіки на високому потенціалі та розмаїтті вирішень сучасної витинанки.

В рамках виставки будуть також представлені в поза конкурсному форматі роботи засновників творчого об'єднання «Hota Ruta» Марини Ващенко та Іллі Нестерова. 

Відкриття – 5 листопада о 18:00

Місце проведення: ІІІ поверх Центру Української Культури та Мистецтва,
м. Київ, вул. Хорива, 19-В, тел. (044) 425-12-64, (044) 425-12-66.

 

комментарии
Календарь
26/02

«Дэмьен Херст и феномен молодой британской школы» Почему художнику не нужно больше рисовать. Дэмьен Хёрст – один из самых состоятельных из ныне живущих художников. Его творчество скандально, ...

27/02

Лекция «Экспрессионизм» - четвертая лекция Базовый курс по истории искусств: от модерна до перформанса Экспрессионизм - это авангардное художественное течение, новое мировоззрение, ...

28/02

28 лютого відбудеться лекція, що присвячена одній із найцікавіших тем, а саме як взаємодіє мозок та мистецтво   Що таке художній твір? Як до них звертатися? На лекції ми розберемо концепції, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **