Наверх
Меню
Меню
Событие
07/11
PUNKFUTURISM
Poster Punkopticum56FBHR.jpeg
Poster Punkopticum56FBHR.jpeg
received_290132241596900.jpeg
received_290132241596900.jpeg
Сивирин Юрий1.jpeg
Сивирин Юрий1.jpeg
Bondero _???? ? рожая.Air Force _110х150см_холст масло .2017.jpeg
Bondero _???? ? рожая.Air Force _110х150см_холст масло .2017.jpeg
Poster Punkopticum56FBHR.jpeg
received_290132241596900.jpeg
Сивирин Юрий1.jpeg
Bondero _???? ? рожая.Air Force _110х150см_холст масло .2017.jpeg

7 листопада Carbon запрошує на відкриття "PUNKFUTURISM" –  програмний проект групи "Punkoptikum", до складу якої входять: художники Bondero, Юрій Сивирин та Андрій Сидоренко. 

Автори новоствореної групи вважають що "більшість концепцій суспільного розвитку сьогодні пов’язані із технологічним прогресом та балансують між двома полюсами: вірою в світле майбутнє та думками про кінець світу. 

Жодна з них не заслуговує абсолютної довіри, адже вбудована в невротичну матрицю масової свідомості, налаштовану до сприйняття травматичних для психіки новин та видовищ. 

Панкфутуризм – це візуальна екстра- та інтро- спекція хворобливої уяви, яка потребує термінової реанімації. Ця уява генерує химерні образи, частина з яких збігається з реальним історичним контекстом. Інші ж є конспірологічною вигадкою або політичним безглуздям. Серед них можна зустріти варварський атеїзм, декомунізацію, релігійний фанатизм та неоімперіалізм. Усе це є перверзіями модерністської хиби домінування: класу, нації, ідеології, естетики або релігії, що мають досягти гегемонії тепер і в майбутньому.

Азарт домінування одних над іншими  час від часу  захоплює адептів ледь не всіх політичних напрямів та забарвлень.

Спорадичною альтернативою цьому став постмодернізм, який містить  тотальну зневіру та параноїдальне передчуття катастрофічних змін незалежно від того, наскільки переконливим видається контент нової культурно- політичної кон’юнктури.

Діалектика цих напрямів має широкий історичний бекґраунд, і практично кожен може знайти себе в їх епіцентрі.

Та сьогодні, у нових обставинах, над цією діалектикою нависла ще тонша надбудова. Її основу складає моноспективна оптика, через яку модерністська та постмодерністська логіка сприймається  однаково потворно, провокуючи єднатись не навколо досягнень або травм, а навколо подолання однакових за характером невротичних розладів.

Певні аспекти нового культурно-політичного спрямування виражені в концепціях альтер- та мета- модернізму. Проте незалежно від того, яка назва виграє цю історичну гонку термінів, ми: Bondero, Юрій Сивирин та Андрій Сидоренко покладаємо  відповідальність вираження нового культурного руху групі Punkoptikum, яка створена нами для цієї мети».

 

Організатори: Carbon, мистецька група Punkoptikum

Дата та час відкриття: 7.11.2018 о 19.00

Адреса: Академіка Глушка, 1, 13 павільйон ВДНГ, арт резиденція Carbon 

комментарии
Календарь
25/02

МВЦ Музею історії міста Києва та Українська асоціація жіночих досліджень в мистецтві (UAFRA) представляють арт-проект «ПОГЛЯД КРІЗЬ ЛАШТУНКИ» Українська асоціація жіночих ...

28/02

Voloshyn Gallery представляє персональний проєкт «Кілька історій та об’єктів» Лесі Хоменко. Виставку побудовано за принципом тотальної інсталяції та сконструйровано як інформаційно ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **