Наверх
Меню
Меню
Новость
06/11
Dymchuk Gallery та Фонд імені Ю. М. Єгорова оголошують OPEN CALL 2019
unnamed.png
unnamed.png

Dymchuk Gallery та Фонд імені Ю. М. Єгорова оголошують OPEN CALL 2019

Dymchuk Gallery та Фонд імені Ю. М. Єгорова оголошують OPEN CALL 2019

Цьогоріч темою конкурсу є реальність. В епоху політики пост-правди, смерті фактів, фальшивих новин, теорії змов та зростаючої параної великі корпорації та держави створюють таку реальність, яка задовольняє їх вимоги і створює умови для маніпулювання людьми. Врешті реальність стає результатом певного корпусу текстів та зображень, а не їх відправною точкою. Чи може митець протистояти цьому процесу, чи навпаки – створюючи фіктивні світи, додає ще більше інструментів для маніпулювання?
 

З 3 листопада до 20 грудня відкрито прийом заявок від художників та мистецьких колективів. Проекти можуть складатися з робіт у різних жанрах та медіа. Переможцеві OPEN CALL 2019, якого обере міжнародне журі, буде надана можливість реалізувати свій проект в Dymchuk Gallery за технічної, медіа та фінансової підтримки галереї.

Мета конкурсу OPEN CALL – розвиток сучасного українського мистецтва, а також втілення експериментальних та критичних проектів, які молодому художнику складно реалізувати без інституційної підтримки.

Конкурс проводиться з 2016 року. За цей час команда галереї розглянула більше 400 заявок. Переможцями конкурсу в різні роки були художники Kinder Album,Євген Самборський та колектив Fantastic Little Splash.

Умови участі в конкурсі:

· митцеві не виповнилося 35 років;

· на OPEN CALL 2019 подається принципово новий проект, який не було реалізовано раніше;

· роботи, що входять до проекту, виконані в різних медіа на запропоновану тематику;

· пріоритет надаватиметься роботам дослідницьким або критичним по суті.

Заявка має складатися з:

– Біографії художника;

– Портфоліо;

– Опису проекту, що пропонується до втілення (не більше 600 слів);

– Технічної специфікації проекту;

– Орієнтовного бюджету.

Заявка подається в форматі PDF розміром до 5MB (назва файлу – Open Call_ім’я заявника) на адресу opencall@dymchuk.com. В темі листа позначте Open Call2019 та ваше ім’я.

Переможця буде оголошено не пізніше 15 січня. Реалізація проекту запланована на весну 2019 року.

комментарии
ТОП Новость
11/08

У липні Національний художній музей України та Центр урбаністичних студій ініціювали цикл дискусій, присвячених  обговоренню майбутнього відновлення України в міждисциплінарному вимірі. Метою ...

04/08

Народна артистка України Марія Бурмака представляє пісню «Повернись живим», яка була написала під час війни. Марія Бурмака: «Війна торкнулась кожного в Україні. Батьки і сини, кохані ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **