Наверх
Меню
Меню
Событие
08/11
Виставка Володимира Хижинського «ДИХОТОМІЯ»
AFISHA-18-НЕТ.jpg
AFISHA-18-НЕТ.jpg

Виставка Володимира Хижинського «ДИХОТОМІЯ»

8 листопада 2018 року в Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відбудеться відкриття виставки «ДИХОТОМІЯ» Володимира Хижинського. Це виставка про наше життя, з його постійними «проблемами вибору», з роздумами про самоідентифікацію  і самосвідомість, добро і зло, кохання і ненависть, про їх одвічну боротьбу.

 На виставці представлено кілька серій робіт, виконаних протягом останніх років. Серія «Скрині Пандори» – роздуми про силу явищ з фатальними наслідками, спроба показати внутрішню напругу та динаміку у надзвичайно простій і спокійній формі.

Декілька композицій із серії «Трансформери», що зазвичай складаються з 2-4  елементів, з яких укладається велика кількість варіантів, що дозволяє видозмінювати вигляд, конфігурацію, а деколи і зміст композиції.

Також представлені роботи із серії «Воїнство» – «Козак Мамай», що уособлює українського воїна, та «Воїни Світла».

Доповнюють експозицію декоративні тарелі та пласти, що є своєрідними записниками, на яких занотовуються  думки, враження та емоції.

«Все своє життя людина змушена робити вибір. Свідомий чи не свідомий, обґрунтований чи спонтанний – вибір є своєрідною класифікацією, розподілом. «Хочу – не хочу», «подобається – не подобається», «знаю – не знаю» – цей перелік можна подовжувати нескінченно і дуже часто він буде дихотомічним, тобто «розділеним на два взаємовиключення»», –  розмірковує автор.

Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 2, 1-й поверх

Куратор виставки: Ганна Вахрамеєва, науковий співробітник

комментарии
Календарь
27/05

Art People. Space приглашает прослушать онлайн-лекцию, посвященную прекрасному миру искусства эпохи Ренессанса. Мы познакомимся с творчеством одних из крупнейших мастеров эпохи Северного ...

29/05

Art People. Space приглашает прослушать онлайн-лекцию, посвященную американскому модерну, и его герою – Луису Комфорту Тиффани. Его произведения - это разнообразие красок, которое застыло ...

30/05

Art People. Space приглашает прослушать онлайн-лекцию, посвященную творческому и любовному союзу известных скульпторов - Огюста Родена и Камиллы Клодель. «Мир будет счастлив только ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **