Наверх
Меню
Меню
Событие
20/11
Відкриття виставки "Чорним по білому" В. Кришовський, В. Шерешевський
плакат.jpg
плакат.jpg
Кавка 30х40 хм 2018.jpg
Кавка 30х40 хм 2018.jpg
Крышовский2.jpg
Крышовский2.jpg
Крышовский1.jpg
Крышовский1.jpg
плакат.jpg
Кавка 30х40 хм 2018.jpg
Крышовский2.jpg
Крышовский1.jpg

Відкриття виставки "Чорним по білому" В. Кришовський, В. Шерешевський

З 20 листопада по 9 грудня у центрі сучасного мистецтва "Білий Світ" проходитиме виставка "Чорним по білому" від художників Владислава Кришовського та Владислава Шерешевського.

Двоє митців вперше зустрілися на пленері влітку 2016 року, коли, не зговорюючись, малювали Тараса Шевченка. Вони подивились на творчий доробок одне одного і стало зрозуміло, що їхня спільна виставка – це лише питання часу. Гаразд, цей час настав саме зараз.

Назва виставки працює на двох рівнях. По-перше, вона буквально передає зміст робіт – чорні чорнила на білому папері в графіці Кришовського, світлий фон і темні фарби в живописі Шерешевського (обидва є і живописцями, і графіками, але цього разу вони вирішили розділити сфери впливу). По-друге, галерея «Білий Світ» влаштовує виставку художників, які вміють жартувати по-чорному і писати по-білому.

Нині глядачеві доведеться вирішувати – страшно йому, чи смішно? Чого більше в роботах Влада К. та Слави Ш. – жартів «на межі» від найліпших друзів чи переляку від неясного силуету, що привидівся вночі у дзеркалі?

Творчість авторів виставки об'єднана любов’ю до фігуративу – до образів людей і тварин, до яскравих предметів, що мають власний характер. Роботи обох художників містять текст – влучні, уїдливі фрази-«пасхалки» Шерешевського і неможливо заплутаний для здивованого глядача псевдотекст Кришовського. Але головна схожість двох Владиславів – не візуальна чи смислова, а емоційна. Це наївність, що прикриває хуліганство, і витівки внутрішньої дитини з максимально серйозним обличчям. На їхню думку, картина закінчена, коли викликає у автора гомеричний регіт.

Відкриття виставки відбудеться 20 листопада о 19:00

Експозиція триватиме до 9 грудня

Вхід вільний

Центр Сучасного Мистецтва "Білий Світ"

(Київ, вул. Пушкінська, 21а, www.whiteworld.net)

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **