Наверх
Меню
Меню
Событие
17/11
Огюст Роден в Черкасах
cover01.jpeg
cover01.jpeg

Огюст Роден в Черкасах

Огюст Роден в Черкасах

«Передчуття майбутнього»

Черкаський художній музей. 17 листопада — 17 грудня 2018 року

 

17 листопада в Черкасах відкриється благодійна виставка одного з найвідоміших митців в історії людства Огюста Родена. Великий скульптурний проект «Передчуття майбутнього» поєднує мистецтво французького імпресіонізму з новітніми технологіями доповненої реальності.

Кошти, зібрані під час проекту, будуть направлені на підтримку Черкаської дитячої художньої школи імені Данила Нарбута.

Творчість Огюста Родена – синтез реалізму з новаторством. Саме цей принцип закладено в основу виставки, де поряд зі славетними скульптурами великого майстра, таких як «Мислитель», будуть представлені роботи сучасних художників з використанням цифрових медіа. «Передчуття майбутнього» має створити простір для дискусії щодо ролі творів мистецтва та змінення їхнього сприйняття у часи технологічної революції, яку зараз переживає наш світ. Це саме той випадок, коли на виставці в музеї Вам знадобляться ваші гаджети, аби побачити створену спільно з сучасними художниками доповнену реальність.

Митці, які беруть участь у проекті – Віктор Сидоренко, Роман Мінін, Юлія Беляєва, Олег Тістол, Микола Маценко, Сергій Шауліс, Юрій Соломко.

Твори Родена, що завжди збирають черги у кращих музеях планети, в Черкасах експонуватимуться вперше.  

«Виставку Родена – одного з наймогутніших та найвідоміших митців в історії людства – ми проводимо в Черкасах цілком усвідомлено, з конкретною метою. Нашою задачею є благодійний збір коштів на порятунок найбільшої на Черкащині дитячої художньої школи імені Данила Нарбута, яка нині  знаходиться в кричущому стані. Сьогодні ця школа, де навчаються майже 500 юних черкащан, потерпає від ігнорування з боку влади», – наголосила Наталія Заболотна, організатор виставки, президент Фонду гуманітарного розвитку України та ініціатор громадянської платформи #SOSмайбутнє.

У червні цього року до платформи #SOSмайбутнє звернулися батьки учнів школи, стурбовані загрозою її закриття. В історичній будівлі, що була зведена на початку ХХ століття, сьогодні крізь дах тече вода, а діти займаються в класах, які десятиліттями поспіль не бачили нових мольбертів, меблів та ремонту. Стан перманентної загрози закриття школи зумовлений тим, що державні нормативи важко виконати без проведення ремонтних робіт в цій історичній споруді.

«Завданням місцевої громади та усіх громадян України, які дбають про наше сьогодення та наше майбутнє у світовій культурі, має стати порятунок цієї школи, названої на честь художника з величного мистецького роду Нарбутів.

Дати можливість юному поколінню українських митців розвивати свої таланти, а потім добиватися визнання на батьківщині та на міжнародній культурній арені – означає дати нашій країні шанс бути частиною глобального цивілізованого простору. Суспільства, яке дбайливо охороняє пам'ять про геніїв минулого і водночас старанно й невпинно плекає геніїв майбуття», – підкреслила Наталія Заболотна.

Твори Родена для експозиції надані з колекції Ігоря Воронова - однієї з найбільших колекцій модерністського мистецтва у Східній Європі. 

Висловлюємо щиру вдячність Черкаському художньому музею за можливість представити роботи Огюста Родена черкаській публіці.

Організатор виставки: Фонд гуманітарного розвитку України, громадянська платформа #SOSмайбутнє.

Виставка організована завдяки підтримці групи компаній Veneto та компанії ТЕМП

Інформаційні партнери: телерадіокомпанія ВІККА, 107.1 Power FM, РАДІО ШАНСОН, ART UKRAINE

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

Місце проведення виставки: Черкаський художній музей,

м. Черкаси, вул. Хрещатик, 259. 

Експозиція працює з 10:00 до 18:00 годин щоденно (вихідний - понеділок).

Офіційне відкриття (за запрошеннями) 16 листопада о 18:00

 

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **