Наверх
Меню
Меню
Событие
29/11
Dymchuk Gallery представляє четверту виставку із серії «Сузір’я/ Constellations»
unnamed.png
unnamed.png

Dymchuk Gallery представляє четверту виставку із серії «Сузір’я/ Constellations»

29 листопада у Dymchuk Gallery відкривається четверта виставка із серії «Сузір’я/ Constellations». У її рамках представлені роботи одеських художників різних поколінь – Олега Соколова та Миколи Лукіна. «Сузір’я» – це серія виставок, у яких співставлені художні практики двох поколінь: представників «одеського нонконформізму» 60-80-х років та сучасних одеських художників. 

Олег Соколов вирізняється на тлі одеських нонконформістів. Уже в 50-х роках він експериментував із зображенням, поезією, синестезією в графіці та живописі та дотепним текстом, який згодом так зацікавив концептуалістів 80-х. Соколов захоплювався оп-артом, японською гравюрою, абстракцією, створював цикли графіки, присвячені сприйняттю музики. В 50-х – 60-х рр. він створював еротичні серії та тонку модерністську графіку. Тепер спеціалісти називають його предтечею «другого одеського авангарду», маючи на думці рух нонконформістів, що бере початок з відомої «парканної» виставки «Сичик+Хрущик» 1967 року. 

Микола Лукін, син художника Бориса Лукіна, однофамілець численних художників-Лукіних з Одеси, доповнює другу частину експозиції. Твори Лукіна, зазвичай яскраві та барвисті, цього разу виконані у стриманішій монохромній манері. Дві роботи 2017 року з серії «Каруселі» присвячені модному віянню початку ХХ століття – фотографії з власними двійниками. Їх створювали за допомогою системи дзеркал так, що виникала ілюзія руху, наче на каруселі – натякаючи, що все навколо проноситься, змінюється, але дещо таки залишається незмінним. «Реквієм за місяцем» демонструє присутність джерела світла навіть у найгіркішому місці, а робота «Іуда, продавець співочих пташок» своїм поетичним символізмом, здається, якнайтісніше пов'язана з містичними й візіонерськими роботами Соколова.

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **