Наверх
Меню
Меню
Событие
01/12
ВИСТАВКА «ДВІ КНИГИ ПРО МИР І ВІЙНУ»
sm.jpeg
sm.jpeg

ВИСТАВКА «ДВІ КНИГИ ПРО МИР І ВІЙНУ»

Мистецька галерея Гері Боумена запрошує на відкриття виставки відомої авторки Вікторії Ковальчук "Дві книги про мир і війну". 

Якщо запитати людей на вулиці, простих перехожих: «Що ви виберете: війну чи мир, любов чи ненависть, хвороби або здоров’я?» - то, переконана, більшість наголосить на любові, здоров’ї і мирі.

Чому до цього часу на землі точаться війни і ллється кров?.. Чому ненависть наповнює людські серця? Чому заповідь любові не стала сутністю людського єства?

Дві книги – спроба дати відповідь метафорично і утаємничено на ці прості і вічні питання.

Одна книжка Ліни Костенко «Бузиновий цар» побачила світ у 20-му столітті, друга Гері Боумена «Історія двох братів і сестри» ще тільки народилася і чекає свого видавця.

В якійсь момент часового зламу не спроможна малювати улюблених песиків, котиків, пташок. Біль серця простягнулася тонкими, міцними мотузками до замордованого ягня, котре народилося, щоби жити, але загинуло від руки людини.

Так дивно – люди люблять розваги, принади життя, красиве, приємне… Але ненависть, лють, зневага, жорстокість постійно осліплює очі, серце, і руїна повстає замість гармонії і рівноваги.

Художник не впливає на політику, але невидимими енергіями своїх картин, малюнків, образів може подарувати надію на краще, розповісти про мир дарований, який є віддзеркаленням раю.

Музичний супровід:

Наталія Дитюк - вокал (сопрано) 

і Ярослав Мигаль - віолончель.

Адреса: Мистецька галерея Гері Боумена, Наливайка 18, Львів

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **