Наверх
Меню
Меню
Событие
10/12
Презентація нових видань мистецького об’єднання «ЧервонеЧорне»
47144775_917780045277543_6352116069389303808_n.jpg
47144775_917780045277543_6352116069389303808_n.jpg

Презентація нових видань мистецького об’єднання «ЧервонеЧорне»

10 грудня о 19:00 в Музеї історії міста Києва відбудеться презентація нових видань мистецького об’єднання «ЧервонеЧорне» 

«Політ» і «Привид свободи». Ці книги стали результатом творчої співпраці Влади Ралко та Володимира Буднікова у резиденції  «ЧервонеЧорне» в Каневі. 

З 10 по 17 грудня  в музеї також буде представлена експозиція 

творів з однойменних циклів художників, що вперше будуть виставлені в Києві.

«Ці книги – ще одна важлива подія для об’єднання. Ми розцінюємо кожну співпрацю з художниками як можливість зробити для культури щось корисне» («ЧервонеЧорне»).

“Дві наші нові книги, видані мистецьким об’єднанням «ЧервонеЧорне», є продовженням певної опозиції, що виникла під час праці над проектами «Політ» і «Привид свободи». Це не каталоги й не художні альбоми, а радше ще одне оприявнення тем, до яких ми намагалися наблизитися у своїх роботах. 

У «Польоті» йдеться про рух і свободу: «Прихований рух десь на глибині – це завжди рух із багатьма початками та кінцями, повторами, накладаннями, розвертаннями у протилежний бік і затримками на одному місці. Можна погодитися з тим, що під час руху до речей, тобто між словом і річчю, місце для себе знаходить вчинок. У зоні відносної видимості перебувають початкова та кінцева точки – думка і втілення, але все те, що між ними є затемненим, неясним, не потрапляє до поля зору зовнішньої камери стеження» (В. Будніков, «Політ»).

«Привид свободи» – про свободу, затиснену в лещата між Системою та Звичаєм: «Назву запозичено в Луїса Бунюеля, який, своєю чергою, перефразував Маркса з його привидом, що вештається Європою. Однак для мене цей вислів надзвичайно точно характеризує процес підміни: визнання певних речей своїми заміщується бажанням їх привласнити. Із розумінням того, кому належить свобода, добра воля, доля й навіть власне тіло та чи можна взагалі ними володіти, відбувається страшенна плутанина» (В. Ралко, «Привид свободи»).

Тож ми хотіли б іще раз відновити діалог про свободу, цього разу вже у форматі книжок”

В.Ралко та В.Будніков

 

Вхід на подію вільний

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **