Наверх
Меню
Меню
Событие
01/12
Персональна виставка Василя Жирова «Механіка буття»
Механіка буття  Василь Жиров  полотно, олія  80х120  2018.jpg
Механіка буття  Василь Жиров  полотно, олія  80х120  2018.jpg

Персональна виставка Василя Жирова «Механіка буття»

1 грудня арт-простір Lera Litvinova Gallery представляє персональну виставку Василя Жирова під назвою «Механіка буття». Lera Litvinova Gallery відома знаковими арт-проектами як в Україні, так і за кордоном, які влаштовуються з метою поширення творчості сучасних українських митців поміж поціновувачів мистецтва.

Полотна Василя Жирова були представлені на різноманітних виставках в Україні та за її межами. Для експозиції «Механіка буття» відібрано роботи автора, виконані у стилі колажного живопису та ассамбляжу. Для картин Василя Жирова характерна нестандартність образів, абстрактне відображення дійсності та об’ємне  наповнення площини. Кольорові клаптики створюють незвичні фігури, сміливо перетворюють ординарні речі на нові і виняткові.

Техніки колажу та ассамбляжу споріднені, але мають певні відмінності. У перекладі з французької ассамбляж означає «збірка». Збираючи різні предмети або їх фрагменти в єдину композицію, автор створює тривимірне зображення, за структурою схоже на колаж. Художник може використовувати для роботи як живописні матеріали, так і готові форми предметів. Ассамбляж у своїй творчості часто застосовували дадаїсти, сюрреалісти, а також митці, що працювали у стилі поп-арт. Серед відомих авторів, хто цікавився цією технікою та використовував її у своїх роботах Пабло Пікассо, Жорж Брак та Зак Фриман.

Полотна Василя Жирова вражають своєю нестандартністю і геометричністю. Абстракція, серед якої вимальовуються образи, вдало переплітається з кубізмом. Особливістю робіт Василя Жирова, окрім використання технік колажу та ассамбляжу, є специфічний підбір кольору – в межах одного полотна автор використовує подібні кольори, розбавляючи їх контрастними барвами. Деякі полотна художника схожі на стародавні витвори мистецтва, що приваблюють відблисками золота і цікавими орнаментами.

Куратором проекту виступає Леонора Янко, мистецтвознавець, арт-менеджер, та директор Lera Litvinova Gallery. Вона зазначає: «У новій виставці ми вирішили представити неймовірні роботи Василя Жирова, виконані в досить незвичній техніці колажного живопису та ассамбляжу. Авторів, що представляють ці техніки на українській арт-арені небагато. Ассамбляж та колаж тісно перегукуються між собою. Такі технічні прийоми забезпечують витворам емоційну насиченість і гостроту».

Виставка триває до 14 грудня.

Вхід вільний.

М. Київ, пров. Гуцала, 3.

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **