Наверх
Меню
Меню
Событие
11/12
Виставка білоруських художників Володимира Зленко та Андрія Петкевича «Ні риба, ні м’ясо»
Плакат.jpeg
Плакат.jpeg

Виставка білоруських художників Володимира Зленко та Андрія Петкевича «Ні риба, ні м’ясо»

Відкриття виставки «Ні риба, ні м’ясо»

Володимир Зленко, Андрій Петкевич

З 11 по 30 грудня у центрі сучасного мистецтва «Білий Світ» проходитиме виставка білоруських художників Володимира Зленка та Андрія Петкевича «Ні риба, ні м’ясо».

Цього грудня ЦСМ «Білий Світ» познайомить глядачів з особливим способом вдало провести найтемніший місяць року. Гори м’яса, гострі рибні страви, кохання та танці біля багаття – змерзнути не дадуть нікому.

Художники В. Зленко та А. Петкевич – досвідчені митці, учасники численних симпозіумів та пленерів, автори багатьох виставок у Білорусі та за її межами. У Києві вони представляють спільний проект «Ні риба, ні м’ясо», в якому, втім, є і риба, і м’ясо, і багато іншого їстівного та вражаючого.

Яскраві, насичені кольори їхніх полотен, пікантні страви та пікантні теми підіймають апетит та температуру у виставкових залах. Зображені звірі, люди та магічні істоти сперечаються за свій порядок у харчовому ланцюзі. Вишукана трапеза сама не проти стати мисливцем, дарма що пройшла термічну обробку й сервірована на блюді.

Алегорично та іронічно художники розмірковують над життям, смертю та коханням. Підсерія полотен «РибаLove» несе найупізнаваніший символ любові – червоне серце, а риба, що зустрічається тут у безлічі варіантів – символізує життя та Христа. Про незвіданий підводний світ ми знаємо так само мало, як про людську душу, де християнські уявлення уживаються з первісно-язичницькими звичаями. Серія картин «М’ясо» викриває людські гріхи та вади: образи на полотнах агресивні та приземлені, а алегорії та гумор тяжіють до сарказму.

Отже, з 11 по 30 грудня «Білий Світ» запрошує поціновувачів мистецтва пройти тест на синестезію – почути тріск вогнища, вдихнути аромати майстерно зображених страв й відчути хвилі, здійняті русалкою.

Відкриття виставки відбудеться 11 грудня о 19:00

Експозиція триватиме до 30 грудня

Вхід вільний

Центр Сучасного Мистецтва «Білий Світ»

(Київ, вул. Пушкінська, 21а, www.whiteworld.net)

комментарии

Серьёзно..........

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **