Наверх
Меню
Меню
Событие
07/12
Прес-конференція з культовим дизайнером сучасності Марселем Вандерсом (Нідерланди)
вандерс9.jpg
вандерс9.jpg

Прес-конференція з культовим дизайнером сучасності Марселем Вандерсом (Нідерланди)

7 грудня о 12:00, КВЦ «Парковий»

Прес-конференція з культовим дизайнером сучасності Марселем Вандерсом (Нідерланди), який приїде до Києва на запрошення організаторів Х Всеукраїнського архітектурного конкурсу «Інтер'єр року» у якості голови міжнародного жюрі.

Марсель Вандерс — це чарівник із зовнішностю кінозірки, автор знаменитих на весь світ предметів, які ви точно знаєте, але мабуть не знали, хто саме їх створив: «вязане» крісло, дивани з голандського мережива та решту дивовижних робіт, частина яких вже стала історією світового дизайну та зберігаться в музеях (в музеї Вікторії і Альберта в Лондоні, музеї декоративного мистецтва в Копенгагені, MoMA в Нью-Йорку, музеї сучасного мистецтва в Сан-Франциско та інших).

На его визитівці написано: «дизайнер нової епохи». Це справді так — адже він вміє втілювати найдивніші фантазії та робити їх утілітарними предметами. Новий час штучного інтелекту та штучних речей вимагає повернутися до людей, до людяності до емоцій та романтизму — і Марсель Вандерс блискуче надає таку можливість. Містификатор, провокатор, бешкетник, ілюзіоніст дизайну — як тільки не назвала його світова преса, і все це про нього. Подейкують, що самі голандці до нього ставляться з певною осторогою — вже надто він емоційнй та чуттєвий для настроїв нідерландців. Але саме Марсель Вандерс зробив неоціненне длясучасної Голандіі: він зміг трансформувати впізнані національні культурні коди та ремесла (такі, як традиційне мотузкове в’язання, делфтский фарфор), трансформувати їх у надсучасні предмети та зробити впізнаваним світовим надбанням. Він віртуозно змішує епохи, матеріали, масштаби, створюючи ультрасучасні предмети з історичним корінням. Кожен його інтер’єр — це «країна чудес», кожен предмет вражає уяву.

Як йому це вдаєтся? З якою місією він приїхав в Україну і чи планує він колаборацію з українськими дизайнерами, які зараз дедалі впевненіше виходять на світову арену? Про це ви дізнаєтесь на прес-конференціі.

Також учасниками прес-конференції будуть: знаменитий архітектор-урбаніст Хірокі Мацуура. CEO MADMA urbanism + landscape + MASA architects

Проекти Хірокі неповторними робить здавалося б, несумісне поєднання японської стриманості і європейської демократичності. Його роботи відрізняються зовнішньої лаконічністю, однак, завжди високою функціональністю, великою кількістю світла і відкритого простору, будинки Хірокі немов «дихають на повну». А традиційне для японського інтер'єру використання дерева додає їм тепла і затишку.

Хірокі закінчив факультет архітектури Токійського університету мистецтв (Tokyo Geijutsu Daigaku) ​​і Південнокаліфорнійського університету архітектури (Southern California Institute Of Architecture) в Лос Анжелесі.

Крістос Пассас. Британський архітектор грецького походження з лютого 1998 року є виконавчим директором і провідним дизайнером Zaha Hadid Architects. Автор і керівник багатьох значущих проектів Бюро, серед яких Розенталь Центр Музею сучасного мистецтва в Цинциннаті (Rosenthal Centre, Contemporary Art in Cincinnati), Музей мистецтва ХХI століття в Римі (the MAXXI: National Museum of 21st Century Art in Rome), Міст Шейха Заїда в ОАЕ. Є розробником Наукового центру Фаено (Phaeno Science Centrе) в Вольфсбурзі, Німеччина, а також Dominion Tower в Москві, Технопарку Ощадбанку в Сколково, Opus tower в Дубаї, Beko Masterplan в Белграді, Eleftheria Square в Нікосії (Кіпр) і інших.

Крістос Пассас — володар ьагатьох нагород в галузі архітектури та дизайну, в тому числі Sterling prize.

Бакалавр архітектури стипендії Фуллбрайта в Школі Архітектури в Брукліні, Нью-Йорк (1995) і дипломований фахівець лондонській Асоціації архітекторів за спеціальністю Advanced Architectural Design (1998).

Валерій Кузнєцов. Український дизайнер, ідейний генератор у дніпровського бюро Decorkuznetsov, що має яскравий талант, який він втілює за допомогою дизайну і в помітний соціальних проектах. Зокрема, минулого року Валерій та команда Decorkuznetsov стали переможцями конкурсу «Інтер'єр року 2017» з проектом КУБА BUBA, це розвиваючий ігровий модуль, який був встановлений в міській дитячій лікарні № 5 в Дніпрі. Подружжя Кузнєцових — Валерій та Катерина розробили не просто сучасний куточок для ігор, але і функціональний ігровий спостір для реабілітації. Основним фокусом проекту стали потреби і медичні вимоги для маленьких пацієнтів лікарні.

«Dekorkuznetsov» - це мікс фантазії і гумору, футуризму, арту, концепт-дизайну. Це інший погляд на звичайні речі. Це своє, рідне. Це просто, це затишно, це тепло, це романтично. Це гарний настрій, це позитив, це життя без фіранок. Це постійний рух, трохи загадки, і, звичайно, гра.

Дмитро Васильєв.Співзасновник і головний архітектор компанії Архіматіка. Завдяки архітектурному таланту Дмитра АРХИМАТИКА відома багатьма прогресивними проектами. Дмитро вміє передбачати тренд, створити додаткову цінність проекту, переконати в своєму баченні замовника і цим принести обопільну вигоду компаніям. Дмитро має харизму і силою не тільки вірити в краще, але і втілювати ці зміни. Новатор і прогрессор, активно ділиться своїми навичками і напрацюваннями в параметричному проектуванні і BIM-технологіях, виступаючи на конференціях, воркшопах, форумах.

Олександр Попов. Співзасновник і CEO компанії АРХИМАТИКА.

Олександр зосереджений на глобальних завданнях компанії, її виході на іноземні ринки, на її організаційному розвитку. Виступає на багатьох провідних галузевих конференціях і форумах, є членом журі міжнародних і всеукраїнських архітектурних конкурсів. Олександр прагне покращуватиумови життя людей та якість життя і містах загалом. Це сприяло розробці нового стандарту якості архітектурної практики - PRO-житло.

Слава Балбек. Відомий у світі український архітектор, предметний дизайнер та співзасновник архітектурного бюро 2B.group, переможець міжнародних конкурсів дизайну інтер'єрів Restaurants & BarsAwards та IIDA GlobalExcellenceAwards. Автор числених дизайнерських проектів в Україні — зокрема для офісу креативної агенції Banda.agency, бутик-готелю BURSA і Pushka Apartment. Має власний курс лекцій-тренінгів «Архикурс» для архітекторів, дизайнерів та проектних менеджерів студій та бюро.

Для довідки: «Інтер’єр року» - це єдіна укранська премія, яка вже 10 років поспіль збирає, аналізує та дає найвищу експертну оцінку досягненням у галузі архітектури та предментого дизайну та ретранслює їх для широкої аудиторії в Україні та поза її межами. Вже 10 років поспіль «Інтер’єр року» фіксує динаміку розвитку галузі та ринку і визначає найкращих гравців у різних категоріях. Конкурс надає шанс кожному фігуранту сфери отримати гідну оцінку власного професійного рівня, привернути до себе увагу української та міжнародної професійної і бізнес-спільноти. А також взяти участь в спеціальних професійних проектах від організаторів події.

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **