Наверх
Меню
Меню
Событие
14/12
Арт проект «Мода»
fullsizeoutput_866.jpeg
fullsizeoutput_866.jpeg

В нашу неймовірно швидку епоху слово "мода" повторюється з дивовижною частотою з вуст практично нічим не пов'язаних людей. Команда КПЦ "Мутуалізм" вирішила глибше дослідити поняття сучасної моди за допомогою мистецтва, а зокрема - скульптури, ну і звичайно, модного показу.

"Мода (фр. Mode, від лат. Modus - міра, образ, спосіб, правило, розпорядження) - нетривале панування певного смаку в певній сфері життя чи культури. На відміну від поняття стилю (стиль (від лат. stylus - паличка для письма) - сукупність характерних рис літератури або мистецтва тієї чи іншої епохи або науки), мода характеризує короткочасні й поверхневі зміни зовнішніх форм побутових предметів та мистецьких творів.

У вужчому сенсі модою називають зміну форм і зразків одягу, яка відбувається у порівняно короткі проміжки часу."

До того ж ще, не варто забувати, що мода має величезний вплив на вирощування культури в суспільстві. Чи справді скульптура зазнає докорінних змін? Або вона не змінюється, включаючи в себе швидкоплинні нововведення часів? А одяг? Чи змінюється вона так швидко, як про неї пишуть?

Відповіді на ці та інші питання, що у Вас, безумовно, виникнуть готові надати наші скульптори та дизайнерка одягу Поліна Кобзєва.

Куратори виставки – Макарова Анастасія та Адлерманн Віталій.

Відкриття: 14.12.18 о 19:00

Місце: мистецька резиденція Carbon в 13 павільйоні ВДНГ, проспект Академіка Глушка, 1, м. Виставковий Центр

 

комментарии

Полній кошмар. зря пришел.

Календарь
26/01

3 26 січня по 6 лютого у ЦСМ «Білий Світ» відбудеться виставка живопису Світлани Лопухової «VARIO TEMPORE ET VARIO MODO», що у перекладі з латини означає «У різний час і по-різному». Ця ...

27/01

Art People.Space приглашает прослушать онлайн-лекцию "Густав Климт. Модерн в живописи". «Я никогда не писал автопортретов. Меня гораздо меньше интересую я сам в качестве предмета картины, ...

28/01

ЩЕРБЕНКО АРТ ЦЕНТР ПРЕЗЕНТУЄ ВИСТАВКОВИЙ ПРОЄКТ ПЬОТРА АРМЯНОВСЬКОГО «ТОЧКА І КРАЄВИД: НАРОДНИЙ МУЗЕЙ АВДІЇВКИ» 28.01.2021 — 20.02.2021 «Точка і краєвид: Народний музей ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **