Наверх
Меню
Меню
Мнение эксперта
18/12
ШІСТЬ АКЦІЙ ВІД УТЕ КІЛЬТЕР ТА ГРУПИ «ХЛЄБЗАВОД»
37175679_2072119936338170_5762921013931147264_o.jpg
37175679_2072119936338170_5762921013931147264_o.jpg

ШІСТЬ АКЦІЙ ВІД УТЕ КІЛЬТЕР ТА ГРУПИ «ХЛЄБЗАВОД»

Акції від Уте Кільтер та групи "Хлєбзавод", що відбулися у 2018 році

Арт-група ХЗ це об'єднання не молодих, але безперспективних художників приречених на успіх, бургундське і паризьких манекенниць.. Її було створено за для підтримки творчих ідей та ініціатив у сфері сучасного мистецтва. Початковий склад колективу: Євгеній Валюк, Настя Діденко, Євген Штейн. З 2018 до нього приєдналися Анна Ануфріева, Спартак Хачанов, Ілля Чулочніков та Баят. Група сформувалася на принципах спільних поглядів на сучасне мистецтво влітку 2016. За останній рік здійснено безліч проектів: серед яких "Sobranie.Russian black" разом з Уте Кільтер та "Hlebzawod Art Prize".

 6-го червня о 6:00 на замковій горі в Києві відбулася арт-інтервенція "Похорон - панехіда" за участі Єгора Анцигіна. "Похорон - панехіда" - акт позбавлення, у форматі обряду, від предмета символізують певний досвід, спогади, вміння які на даному етапі здаються непотрібними, непридатними, некорисними. Акт прощання заради звільнення і концентрації на тому, що актуальне зараз.

13-го липня на Рибальському Мосту відбулася презентація мікстейпу Bayata - "Gook", а також було створено інсталяцію "Будинок Гука". Bayat вважає, що коли немає можливості влаштувати виступ, і просто чекаєш запрошення, і в один момент розумієш - єдиний варіант це стріт діджеінг.

Акція «Обережно, наступна зупинка – Холми» має ще раз звернути увагу на досить не нову, але актуальну проблему забудови паркових та зон відпочинку. Зникають ті місця, які дуже важко було уявити «жертвами» забудовників. Такою можливою «жертвою» ХЗ обрали славнозвісні Холми на горі Щекавиця між Лук'янівською та Нижньоюрківською. Місце легендарне, що дарує можливість відпочинку на природі багатьом поколінням людей, що мають відношення до мистецтва, і не тільки.

Сам проект-інтервенція являє собою зупинку громадського транспорту з розкладом руху та урною. Своїм виглядом він має нагадувати, що навіть тут, замість зеленої зони, все може бути закатано асфальтом.

 На неймовірній виставці «Квартирник хз де», яка відкрилася 28 вересня і була позбавлена структури, теми та концепції. В очікуванні тотальної покупки робіт, з виставки, колекціонерами з усього світу, відбулася акція «Міняю картину на пляшку». Учасники: Ганна Ануфрієва, Ольга Бобошко, Настя Діденко, Ольга Заремба, Євгеній Валюк, Слава Кузьмич, Ілля Чулочніков, Віталій Святець, Євген Штейн та Баят. Це рефлексія на квартирники минулого століття, але зі спрощеною процедурою розігрування картин.

 13-го грудня в галереї Tаdzio відбулася акція Ути Кільтер «Викрадення».  Вона являла собою непомітне, але ефектне вікрадкння, під час відкриття виставки держаку від зламаної лопати.

 14-го грудня у ЦСМ Хлєбзавод у рамках виставки Hlebzawod Аrt Prize відбулася акція «Нагородження». Шорт-лист було відібрано з більш ніж 58 заявок, в кращих традиціях українського непотизму, найсправедливішим і найнезаангажованішим журі у всесвіті. Відбір було проведено за кармічним принципом. Пріоритет, можливо, було надано художникам, які найкраще до нас відносилися. 

Ця акція була створена за для виявлення та нагородження, (орденами) «найліпших друзів Хлєбзаводу».

комментарии

Круто. Дуже сподобалось.

Календарь
10/12

Перформанс італійського митця Франко Аріаудо «Музейна гімнастика» у Національному художньому музеї України   10 грудня о 18:00 у рамках Giornata del Contemporaneo (Дня сучасності) ...

16/12

Напередодні Різдва Art People.Space запрошує в арт-подорож до яскравого казкового Парижу. Організатори туру проведуть усіх бажаючих через різні епохи та напрямки від Античності до Сучасного мистецтва, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **