Наверх
Меню
Меню
Событие
21/12
Виставка Алли Жмайло BLACK & WHITE
Афіша.jpg
Афіша.jpg

Виставка Алли Жмайло BLACK & WHITE

Виставка Алли Жмайло BLACK & WHITE

21.12.2018 – 21.01.2019

За кілька днів до Різдва, 21 грудня Алла Жмайло запрошує на презентацію своєї нової колекції в галерею “КалитаАртКлуб”.

“Black &White” – так просто і невибагливо назвала авторка нову творчу роботу, але ми – давні і віддані шанувальники – знаємо: слід очікувати на справжнє диво.

Прості, часом надто “приземлені” і брутальні матеріали, що використовуються в інших сферах (майже 10 років це її улюблені метал і звичайна гума, глина) у руках авторки перетворюються на об’єкти високого мистецтва. І, хоча кожний з них створено з ювелірною точністю, сама художниця наполягає на тому, що в її колекціях аксесуарів йдеться не про ювелірні вироби.

У своїй творчості Алла захоплена не лише художніми образами: як справжній винахідник вона вигадує і створює нові технології роботи з матеріалом, які своєю чергою призводять до неочікуваних поєднань матеріалу, форми та змісту.

Чекаємо на вас у п’ятницю, 21 грудня о 19.00 в галереї “КалитаАртКлуб” на вул. Малопідвальній, 21/8.

Відео з майстерні художниці – за посиланням

 

Про автора:

Alla Zhmaylo — відомий український художник, у своїй творчості вона успішно поєднує два напрями — предметний дизайн та дизайн аксесуарів. Обидва напрями ґрунтуються на використанні унікальних авторських технологій та сучасних матеріалів у несподіваних комбінаціях (гума, метал, цемент, кришталь). Презентувала свої роботи у персональних та групових проектах в Мистецькому арсеналі, галереї Арт14, Музеї сучасного мистецтва, Домі-музеї Івана Кавалеридзе в Києві; в Галереї Ліберті, Одеса; в Українському музеї, Нью-Йорк, США. Живе і працює в Києві.

комментарии
Календарь
28/06

Персональна виставка художниці ZINAIDA "Рушникові полотна" 28 червня о 16:00 у залі "Хлібня" Національного заповідника «Софія Київська» відкриється персональна ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **