Наверх
Меню
Меню
Новость
20/12
Виставка графіки "Український обмін принтами #3"
48382786_1445583575573958_3047529242133790720_n.jpg
48382786_1445583575573958_3047529242133790720_n.jpg

Виставка графіки "Український обмін принтами #3"

В грудні 2018 року за підтримки київської Галереї 83 пройходить виставка робіт-учасників Українського обміну принтами (естампами), який відбувся вже втретє. За цей час в ньому взяло участь близько 100 українських та зарубіжних художників-графіків, завдяки чому можна буде побачити зріз сучасних мистецьких ідей. Цей доволі популярний та розповсюджений формат проходить по всьому світу як чудова нагода обміну авторськими техніками та досвідом серед майстрів графіки. В Україні він є ініціативою Іри Гвоздик – художниці, засновниці Gallery 83 та майстерні НАПАПЕРІ. Зазначимо, що захід інтернаціонального формату, тому участь у ньому беруть майстри з усього світу.


Суть обміну полягає в тому, що художник надсилає лімітований тираж з 14 принтів заданого розміру, створених спеціально для обміну. Дозволяється використовувати будь-які відомі класичні техніки станкового друку. Майстерня-організатор обміну, НАПАПЕРІ, залишає 2 естампи для архіву та виставки-продажу, інша частина тиражу способом вибіркового жеребу повертається учасникам. Таким чином, кожний учасник по завершенню обміну має у власній колекції роботи своїх колег. Беручи участь в подібних обмінах по всьому світу, художник має унікальну можливість зібрати вдома власну колекцію оригінальних естампів.


Презентовані кожний власним твором у рамках виставки, мистці ніби створюють віртуальний проект, де спільним є лише вид мистецтва - станкова графіка. В одному просторі можна буде побачити і вираження професійних навичок, і відсилки до історії, і претензію на актуальність, і шанобу до власної традиції, і потяг до інтимних переживань.

 

Художник, галеристка та колекціонер Іра Гвоздик, яка сама була неодноразовим учасником обмінів принтами за кордоном, стала організатором і куратором схожого проекту в Україні. Спільно з друкарською майстернею НАПАПЕРІ вона створила перший в Україні обмін естампами в надії, що українська графіка поступово вийде на новий рівень та зможе позмагатись за своє місце на світових арт-ярмарках.


“Паралельно, в рамках виставки, ми проведемо благодійний ярмарок з продажу оригінальних естампів (офорти, гравюри, літографії, монотипії) для збору коштів діткам з особливими потребами, якими опікується благодійна організація Вартимей. 2 роки тому дітки спільно зі мною зробили серію робіт в оригінальній друкованій техніці. Планую виставити цю серію на ярмарку та провести щось на зразок тихого аукціону. Родзинкою події стануть лоти вже відомих українських графіків (Павло Маков, Роман Романишин, Оксана Стратійчук, Тарас Ковач, Олег Денисенко, Сергій Храпов та інші.), які з радістю надали свої естампи для благородної мети.” - ділиться планами Іра Гвоздик, засновниця Gallery83 та майстерні НАПАПЕРІ.

Виставка та ярмарок проходять за адресою: 

Галерея 83
Київ, вул.Тарасівська 3-А
Вхід вільний

комментарии
ТОП Новость
24/05

На підтримку Збройних сил України Музей Івана Гончара (Ivan Honchar Museum) запустив онлайн-виставку «Україна і українці» з фотографіями українців у традиційному вбранні минулих століть.   Виставка ...

21/05

  Український Дім у Києві презентує виставку плакатів, створених українськими митцями у дні війни   9 плакатів українських митців у форматі масштабних полотен широкоформатного друку ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **