Наверх
Меню
Меню
Событие
24/01
МВЦ «Музей історії міста Києва» спільно з художницею Ольгою Кравченко представляє виставку «Срібна земля»
banner-O.K.3-1024x1024.jpg
banner-O.K.3-1024x1024.jpg

МВЦ «Музей історії міста Києва» спільно з художницею Ольгою Кравченко представляє виставку «Срібна земля»

МВЦ «Музей історії міста Києва» спільно з художницею Ольгою Кравченко представляє виставку «Срібна земля»

25.01-06.02.2019

Сучасна українська художниця Ольга Кравченко представляє персональну виставку «Срібна земля», що розкриває чаруючий колорит Закарпаття з його природою, культурою та побутом. За 18 років творчої діяльності у пані Ольги назбиралось робіт на цілу виставку – 75 полотен.

Під час виставки відбудеться презентація каталогу художниці.

Представлені на виставці художні роботи тісно пов’язані з життям самої авторки. Народжена на Хмельниччині, Кравченко називає Закарпаття своєю другою батьківщиною. Ще у далекому 2000-му році вона вперше приїхала у Воловець, що на Бойківщині, й одразу ж закохалася в атмосферу карпатського краю з його засніженими горами, сосновими лісами, стрімкими водоспадами та сецесійним замком Шенборна. Глибоке захоплення місцевими красотами підштовхнуло художницю до їх зображення на полотні. Відтоді вона щороку їздить до «Срібного краю» не лише задля відпочинку, а й за творчим натхненням.

Сакура з синьою машиною 2013. п\о 50х60​

Цвітіння сакури, копиці сіна, мальовничі селища, унікальна архітектура, повсякденне життя провінційних містечок, святкові і побутові сценки чарівного Закарпаття, виконані в легкій імпресіоністичній манері, оживають перед очима глядача. Проте, попри простоту, легкість та певну наївність стилістики Кравченко, її живопис є результатом кропіткої праці.

Філолог за освітою, Кравченко взяла пензлика до рук аж після сорока років, як і її батько, хоча бажання малювати мала ще з дитинства. Навчалася самостійно, а також брала приватні уроки живопису та графіки. Починала з зображення квітів, згодом зацікавилась пейзажами. Найважливішим у творчому процесі вважає щирість і пристрасть.
Однією з найвизначніших подій свого життя Кравченко називає знайомство з легендою українського живопису Віктором Зарецьким, який свого часу написав портрет майбутньої художниці у стилі сецесіон. Саме зустріч з митцем послужила їй поштовхом до початку власного творчого шляху.

 

Ольга Кравченко – член і постійна учасниця виставок Національної спілки художників України. Її роботи знаходяться в музеях та приватних колекціях Великобританії, Італії, Іспанії, Норвегії, Росії, США, Румунії та України, зокрема, й в Музеї історії Києва. Кравченко була учасницею аукціонів в галереї «Арткапітал», аукціонному домі «Дукат», Литовському благодійному аукціоні групи “Blue/Yellow».

Досить символічним є те, що перша велика експозиція робіт Ольги Кравченко відбулася саме в Музеї історії Києва у 1997 році. Через більш ніж як двадцять років мисткиня повертається з новою виставкою «Срібна земля», щоб прикрасити стіни музейно-виставкового центру своїм чудовим живописом.

Пропонуємо до Вашої уваги:

http://www.be-inart.com/post/view/2981

http://www.be-inart.com/post/view/906

Відкриття виставки – 24 січня 2019 р. о 18.00 в МВЦ «Музей історії міста Києва»

в МВЦ «Музей історії міста Києва»
( вул. Б. Хмельницького, 7)

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **