Наверх
Меню
Меню
Событие
21/01
«з Коллекції»: виставка-ретроспектива творчості О. Ройтбурда вперше відбудеться в Івано-Франківську
Ройтбурд против Кара?????_2009_200_120.jpg
Ройтбурд против Кара?????_2009_200_120.jpg

«з Коллекції»: виставка-ретроспектива творчості О. Ройтбурда вперше відбудеться в Івано-Франківську

21 січня в Івано-Франківську вперше відбудеться виставка творів Олександра Ройтбурда з приватних колекцій Юрія Когутяка, Андрія Адамовського і Зенко Афтаназів. Експозиція складається з 17 великих живописних полотен та буде представлена в Музеї мистецтв Прикарпаття і Галереї ЧЕЧ за підтримки українського Клубу Колекціонерів сучасного мистецтва.

«Не буде перебільшенням сказати, що моє становлення як колекціонера відбувалось під сильним впливом Олександра. Останні 10 років він завжди знаходиться в фокусі моїх інтересів, постійно змінюючись, розвиваючись, дивуючи. В кожному творі зберігається його  унікальна і пізнавана мова. Важливим для мене є і те, що протягом останнього бурхливого пятиріччя, він не зайняв відсторонену позицію, а є активним учасником і модератором змін у країні.

Півтора десятиліття колекціонування дозволили мені зібрати одну з найбільших колекцій творів Олександра Ройтбурда, яку я щасливий представити разом з моїми колегами з українського Клубу колекціонерів сучасного мистецтва.

Для поціновувачів сучасного мистецтва з Івано-Франківська ця виставка не тільки розгортає ретроспективу творчості художника, але й віддзеркалює процеси, які відбуваються в сучасному українському мистецтві. Для мене важливо, щоб моє рідне місто не залишалось осторонь цих процесів.» - коментує глава правління українського Клубу Колекціонерів сучасного мистецтва Юрій Когутяк.

Олександр – не лише один із основних художників “української нової хвилі”, але й багато в чому її творець. Успіх до митця прийшов одразу. Вже на Республіканській молодіжній виставці 1987-о року у Києві, з якої і почалася “перебудова” в українському мистецтві, 26-річний Ройтбурд став однією з “зірок”. Твори Ройтбурда найбільш повно вписуються в постмодерністську модель мистецтва, з її захопленням цитатами, вільним еклектизмом, поєднанням “високого” і “низького, класичного і популярного.

 

В рамках виставки заплановані зустрічі, які дадуть можливість усім зацікавленим взяти безпосередню участь у дискусіях:

21 січня, понеділок 

15:00 - Музей мистецтва Прикарпаття

«Художній музей: наука — атракція, історія – спектакулярність, живопис – нові медіа»

(О.Ройтбурд, директор Одеського обласного художнього музею та В.Романець, директор Музею мистецтв Прикарпаття. Модератор - А.Звіжинський)

Ексклюзивні інтерв'ю місцевих ЗМІ з Ройтбурдом після 17.00.

18:00 - презентація Клубу Колекціонерів та відкриття виставки в Галереї ЧЕЧ

22 січня, вівторок

12:00 - Галерея ЧЕЧ

панельна дискусія «Колекціонування мистецтва в Україні - спорт чи пригода». 

(О.Ройтбурд, художник та Ю.Когутяк, колекціонер. Модератор - А. Звіжинський) 

Осмислення місця музею в сучасних умовах, науковий підхід до створення музейної колекції, що відображатиме дух епохи, проблеми фондів та реставрації артефактів, а також співучасть у творенні приватної колекції та цілі й завдання Клубу Колекціонерів – теми для обговорень. 

 

комментарии
Календарь
27/09

27 вересня в галереї «Митець» відкривається виставка «ФРАГМЕНТИ». На виставці «Фрагменти» експонуються роботи трьох художників - Анни Миронової, Юрія Пшеничного і ...

29/09

“3D. Sculpture Vector” Виставка лауреатів Всеукраїнської трієнале скульптури 2020 29 вересня 2020 року запрошуємо на зустріч зі скульпторами-лауреатами цьогорічної Всеукраїнської трієнале ...

30/09

З 30 вересня по 9 жовтня в Spivakovska ART:EGO gallery буде проходити виставка «У потоці внутрішнього світла» художниці Каті Дудник. Катерина - Член Ізмаїльської Спілки Художників і молодіжного ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **