Наверх
Меню
Меню
Событие
24/01
ГОРИЗОНТИ | Маріанна Абрамова
Artist Photo_Marianna Abramova.jpg
Artist Photo_Marianna Abramova.jpg

ГОРИЗОНТИ | Маріанна Абрамова

Київська галерея Triptych: Global Arts Workshop представляє нову серію живописних робіт Маріанни Абрамової «ГОРИЗОНТИ». Виставка присвячена парадоксам і протиріччям, якими наповнене життя сучасної людини. Презентація виставки відбудеться о 19.00 в четвер 24 січня 2019 року.

Лінія горизонту виступає формальним і символічним роздільником між небом і землею, мрією і реальністю, свободою і неволею, особистим і суспільним, минулим і майбутнім. Жорсткий орнаментальний стиль письма, різкі контрасти і прості форми — образотворчі прийоми, за допомогою яких Маріанна Абрамова відображає стан сучасного суспільства, в якому зникли нюанси, в якому багато нервів оголилися, багато проблем трактуються занадто однозначно, а агресія і нові конфлікти стимулюють тенденцію до різкого і безапеляційного поділу на «своїх» і «чужих».

«Виставка — роздум про вибір кожного з нас в різноманітті ліній і ритмів життя. Про крихкий баланс між свободою і обмеженнями, темрявою і світлом, силами руйнування і творення, між людиною-володарем і людиною-маленькою частинкою Всесвіту. Про пошуки сенсу життя, про волю до свободи і про перипетії на шляху до цих манливих горизонтів...

У прагненні бути оригінальними, ми намагаємося вибитися із загальної маси, в той же час потрапляємо в якийсь шаблон оригінальності, заданий рекламою і мас-медіа. Ми прагнемо відчувати себе унікальними, але створюємо спосіб життя і темп, який уніфікує і робить безликим. Розвиток техніки і науки веде нас до нових горизонтів видимих ​​благ, але стрімко віддаляє від природи і гармонійної взаємодії з екосистемою, яку его людини епохи споживання ставить під загрозу. У перипетіях життя здається, що ми лише билини, які жене світом вітер долі. Але усвідомлений вибір лише однієї рішучої особистості здатний несподівано змінити візерунок буття», стверджує автор робіт Маріанна Абрамова.

За словами директора галереї Мирослави Хартмонд, «впізнаваний стиль Маріанни Абрамової, художниці і куратора з багатим міжнародним портфоліо, вже встиг завоювати шанувальників у всьому світі. Лаконічність композиції, монохромна палітра з яскравими колірними акцентами і алегоричність творів відсилають до загальнолюдських питань через призму індивідуального сприйняття. Творчість Маріанни це сформована система візуальної комунікації, мальовнича мова зі своїм лексиконом. Наприклад, в її роботах можна часто побачити силует людини, мозаїчно вплетений в зображення. Він виступає сполучним елементом, будівельним блоком багатьох композицій, а також подумки переносить глядача в гущу полотна, де він сам стає учасником сюжету».

Маріанна Абрамова — сучасний художник, куратор низки міжнародних арт-проектів, в яких щорічно беруть участь художники різних країн світу, арт-директор Культурного центру «ArtLine». Член Національної Спілки художників України, Національної Спілки журналістів України, Асоціації художників Центральної Греції (VAACG). Постійний учасник національних і міжнародних виставок, арт-проектів і симпозіумів в країнах Європи, Азії та Африки. Роботи Маріанни Абрамової знаходяться у фонді Музею Марка Шагала (Вітебськ), державних і приватних колекціях України, Словаччини, Італії, Чехії, Лівану, Польщі, Росії, Швейцарії, Румунії, Туреччини, Австрії, Франції, Греції, Єгипту, Йорданії та ін. країн.

Партнер проекту: Українська асоціація жіночих досліджень в мистецтві (UAFRA)

Вернісаж виставки відбудеться  24.01.2019 о 19.00.

Виставка проходитиме з 22.01 – 07.02.2019.

Місце проведення виставки: 

Triptych: Global Arts Workshop

Андріївський узвіз, 34, м. Київ, Україна

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **