Наверх
Меню
Меню
Событие
29/01
Антон Логов. Виставка "Зошити"
IMG_0001+_web.jpeg
IMG_0001+_web.jpeg

Антон Логов. Виставка "Зошити"

29 cічня о 19.00 у Port creative hub відкриється персональний проект «Зошити» Антона Логова, в якому відомий український художник рефлексує на тему цілісності України.

Куратор проекту - Катерина Тейлор

«Зошити» – це серія графічних і колажних робіт, яка з'явилася як виклик, або сподівання, що завтра буде краще, ніж сьогодні.

До рук художника потрапила підбірка не розрізаного паперу для зошитів у лінійку та набір радянських фото-листівок «Крим», «Київ», «Нікітський ботанічний сад у Ялті». Антон зрозумів, що нерозрізаний на листи папір для зошитів –– це дуже сильний образ. Це, начебто, карта ще цілісної України до революції та війни.

«Я почав заплямовувати абстрактними образами цю чисту площину паперу за допомогою фарби. Розмістив листівки і додав аплікативні форми, вирізані з дитячого кольорового паперу, які апелюють до умовної гри випадкових політичних та мистецьких сенсів», — розповідає художник.

За словами автора: «Всі роботи вертикального формату і в експозиції вони будують довгу горизонталь. Це і є ідеальна гармонія, до якої прагне останніми роками Україна. Але це ідеал, а не реальність.» Абстрактний фон в деяких роботах досить агресивний і вони побудовані на візуальних контрастах та абсурдистьких сенсах, які випадково виникають, як співставлення фарби і фотозображення. На деяких паперах у формі колажу з'являються приклеєні пакети з магазину, тканини з майстерні і залишки коробок з гофрокартону. Вони створюють умовний рельєф руйнації.  

Друга лінія проекту –– це серія чорно-білих та сірих абстрактних графік формату А4, на яких зображено фантастичну розповідь про нашу планету нібито з космосу. Погляд ніби з іншого світу на Крим, Україну, і в цілому на Землю. Звідти не видно кордонів і війн.

Остання лінія проекту –– анархічні, скріплені між собою дерев'яні рами, та підвішені у просторі інсталяційні об'єкти. На них в анархічному порядку прикріплені різні побутові речі і окремі фрази, написані на клаптиках картону. Матеріал –– символізує тимчасовість, а хаотичність інсталяції –– незрозумілість нашого часу", - розповідає Антон Логов.

Коли: 29 січня – 17 лютого, 11.00 – 19.00 (у розкладі можливі зміни, уточнюйте у приватних повідомленнях)

Де: Port creative hub, вул. Набережно-Хрещатицька,10-А
Вхід вільний. 

Додаткова інформація:
Антон Логов – відомий український художник. Використовує мову живопису як інструмент і створює роботи сьогоднішнього дня – абстрактні, тонкі, філософські. Народився в 1984 році в місті Роздільна Одеської області. У 2004 році закінчив Одеське художнє училище ім. М.Б. Грекова, а в 2010 році – Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури. Стипендіат арт-центру Я Галерея. Із 2008 року бере активну участь у групових виставках в Україні та за кордоном. Живе та працює в Києві.
 

Port creative hub – проект і простір творчої агенції Port, яка розробляє і веде культурні проекти, об’єднуючі бізнес і мистецтво. Протягом трьох років в хабі пройшло більше 450 подій, та ще 40 агенція організувала за його межами. Серед клієнтів Port: Юнісеф, Організація Об'єднаних Націй в Україні, Світова продовольча програма, Антикорупційна ініціатива Європейського Союзу, ПРООН, Торгово-промислова Британсько-Українська палата, Європейський банк реконструкції та розвитку, Vogue Ukraine тощо.

комментарии
Календарь
29/10

Мистецтво без кордонів: Український Арт проєкт «RE:CREATION» в Салоніках З 29 жовтня по 14 листопада виставка Українського Арт проєкту «RE:CREATION» відбудеться в галереї «Govedarou ...

29/10

З 29 жовтня по 12 листопада в Spivakovska ART: EGO gallery буде проходити виставка «ПОП-project» фотохудожниці Ніни Тарашкевич. Ніна почала свою арт-кар'єру в 2015 році. Тоді вона ще ...

29/10

Національний музей українського народного декоративного мистецтва 29 жовтня 2020 року о 16 годині запрошує на відкриття виставки творів Олександра Петровича Міловзорова «Дарунки музею». В експозиції ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **