Наверх
Меню
Меню
Событие
01/02
Фестиваль медіа мистецтва «Carbon media art fest»
4.jpg
4.jpg

Фестиваль медіа мистецтва «Carbon media art fest»

Громадська організація «Мистецька резиденція Карбон» спільно з Українською асоціацією віджеїв VJUA започатковує щорічний фестиваль медіа мистецтва «Carbon media art fest», що триватиме з 1 по 17 лютого і відбудеться в просторі арт резиденції 13-го павільйону ВДНГ. На три тижні резиденція стане майданчиком для новітніх практик медіа мистецтва.

Програма розподілена на 4 зони таким чином, щоб кожен відвідувач мав можливість знайти для себе щось цікаве та долучитись до більшості заходів підчас фестивалю. Зал акваріум міститиме медіа арт виставку робіт. Серія відео робіт, лекцій та кінострічок відбуватимуться в кінотеатрі з вівторка по неділю. В цей час буде започаткована саунд арт лабораторія для навчання та поглиблення навичок електронних артистів. Навчання відбуватиметься впродовж тижня, а в суботу музиканти демонструватимуть свої навички у форматі electronic modul jam для відвідувачів. 

Відкриття фестивалю і медіа арт виставки відбудеться 1 лютого о 19.00 в галерейному просторі резиденції. Представлена експозиція це результат двохмісячної роботи в рамках Carbon media art lab. За цей час учасники отримали навички створення інтерактивних  інсталяцій опанували віджеінг, відеомапінг, технологію роботи зi свiтлом, лазерами, свiтлодiодними стрiчками і на основі отриманих знань створили власні мистецькі твори. Експозиція містить роботи як нових імен в галузі медіа мистецтва, так і впізнаваних майстрів медіа арт практик. Всі роботи створені в коллаборації та ексклюзивно для фестивалю. 

Виставковий проект націлений на дослідження взаємодії людської природи і оточуючого середовища. Людині властивий постійний розвиток і перетворення середовища в якому вона існує. Проживаючи різні ситуації в житті людина набуває досвід, в неї формуються нові звички і відповідно до цього змінюється реальність навколо. Усвідомити, що саме змінилося можливо, вийшовши за межі постійного проживання досвіду на рівень аналізу того, що відбувається. Медіа мистецтво має властивості трансформувати простір і доповнювнювати навколишню дійсність. Воно дозволяє вийти за межі реальності і зануритися в аналіз мистецьких метафор і образів. Дана виставка - це проекція взаємодії мистецтва та технологій в культурно-мистецькому середовищі, а кожна робота - матеріальне втілення думок та ідей митців на задану тему.

Об'єднуюча ідея фестивалю в тому, щоб максимально занурити аудиторію в художній досвід взаємодії з діджитал простором. По суті проект це колективне мистецьке дослідження протилежностей: тіні і світла, душі і інтелекту, природи і цивілізації. Ідея фестивалю об'єднує контрасти в один загальний простір постійного руху і розвитку життя.

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **