Наверх
Меню
Меню
Событие
12/02
«Середмістя-Передмістя» О. Придувалова, О. Цюпа
плакат.jpeg
плакат.jpeg

«Середмістя-Передмістя» О. Придувалова, О. Цюпа

З 12 по 26 лютого у центрі сучасного мистецтва «Білий Світ» проходитиме виставка Олени Придувалової та Оксани Цюпи «СЕРЕДМІСТЯ-ПЕРЕДМІСТЯ».

Фрагменти київського життя представлені на цій виставці двома художницями в живописі та текстильній скульптурі.

Поштовхом до спільної виставки стало їхнє бажання показати красу буденної миті та цінність спогадів про звичайні, заурядні, не святкові дні. Художниця-урбаністка Олена Придувалова досліджує простір міста, дозволяючи глядачеві по-іншому подивитися на його середовище і несподівано знайти гармонію та природність скрізь навколо себе. Її масштабні, яскраві полотна пронизані світлом та динамікою і неймовірним чином передають вібрації індустріальних районів.

Мисткиня Оксана Цюпа населяє ці пейзажі харизматичними мешканцями – текстильними ляльками, що уособлюють улюблені типажі містян, впізнавані та чарівні. Ляльки виконані авторкою з глибокою любов’ю та досконалою майстерністю, адже Оксана Цюпа створює витвори мистецтва з текстилю протягом всього життя.

«Середмістя-Передмістя» – це типові київські краєвиди і люди, до яких ми звикли настільки, що не зауважуємо краси і плинності буденного: зупинка швидкісного трамваю, індустріальні передмістя та фрагменти в центрі, стихійні базарчики, маршрутки, залізничний вокзал, двійко з курочкою та півником на Золотих воротах, пані з відром гладіолусів біля кінцевої метро, старий хіпі з таксою… Представлені фрагменти міста та містян, здається, були і будуть завжди незмінними, але кожен новий день накладає на них відбиток тліну, і вони зникають з життя, з нашої пам’яті та історії, перетворюючись на чистий спомин.

    Динамічні та світлі міські пейзажі, фактурні текстильні скульптури, місто з характером та душевність його героїв – все це чекатиме на вас у ЦСМ «Білий Світ» до кінця зими.

Відкриття виставки відбудеться 12 лютого о 19:00

Експозиція триватиме до 26 лютого

Центр сучасного мистецтва «Білий Світ»

(Київ, вул. Пушкінська, 21а)

 

комментарии
Календарь
22/02

 Мистецька галерея Гері Боумена запрошує на відкриття виставки живопису Людмили Давиденко «В такому живописі присутній фундаментальний метод, що закладений, можливо, в самому явищі ...

22/02

Кураторка Tatiana Kochubinskaya проведе тур залами виставки номінантів премії Future Generation Art Prize 2019, розкаже про представлених художників та їх роботи, а також про історію, яка стоїть за створенням ...

27/02

Ограниченный тираж: в Киеве выставят на продажу редкие литографии Дега, Малевича, Шагала, Кандинского и Пикассо 27 февраля в аукционном доме “Золотое Сечение” (Киев, ул. Первомайского, 4) ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **