Наверх
Меню
Меню
Событие
07/02
Виставка робіт з живопису дітей та молоді з інвалідністю «Повіримо у себе»
Lera_litvinova_gallery.JPG
Lera_litvinova_gallery.JPG

Виставка робіт з живопису дітей та молоді з інвалідністю «Повіримо у себе»

 

7 лютого 2019 року о 15.00 у художній галереї Lera Litvinova Gallery відбудеться відкриття виставки робіт з живопису учасників ХХVІІ Київського міського фестивалю творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повіримо у себе».

Під час виставки будуть представлені близько 100 робіт дітей та молоді з інвалідністю. Організатором соціокультурного заходу виступає Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. До участі у виставці запрошені юні митці-автори робіт, їх батьки,  фахівці із соціальної роботи та соціальні працівники мережі Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва. У заході також  візьме участь начальник Служби у справах дітей та сім’ї КМДА Танцюра В.А.

У ході виставки робіт, яка проходитиме у сучасно облаштованій галереї, відбудуться зустрічі з митцями, які надаватимуть експертні коментарі для дітей та молоді з інвалідністю щодо виконання робіт. 

Захід, що проводиться  в рамках  фестивалю, спрямований на  виявлення та розвиток творчих здібностей дітей та молоді з інвалідністю, а також  формування у громадськості неупередженого ставлення до людей з інвалідністю ідеї інклюзивного суспільства – суспільства рівних можливостей.  «Фестиваль - соціокультурна практика, що може допомогти сформувати позитивну суспільну думку о людях з інвалідністю, без стереотипів «героїзму» та «жалю». Цей захід є яскравим інструментом для створення нових форм соціальної роботи, внесення позитивних змін у суспільну свідомість громади Києва» - зауважує директор Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Колобова Я.В.

Мережею центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  м. Києва впроваджується система заходів соціокультурної реабілітації, розвитку творчих здібностей дітей та молоді з інвалідністю, серед яких Фестиваль творчості «Повіримо у себе», Фестиваль рибної ловлі «Золота рибка» та ін. Окрім цього проводяться екскурсії, майстер-класи, літературні вечори, клуби спілкування молоді, тематичні свята та ін. Мережею ЦCCCДМ  надаються психологічні, соціально-педагогічні, правові, інформаційні та ін. послуги 3 тис. дітям та молодим людям з інвалідністю та їхніх батькам. Всього в столиці 10 тис. дітей та 15 тис. молодих людей з інвалідністю.

Виставку можна відвідати з 7 по 9 лютого 2019.

Адреса: м. Київ, вул. Набережно-Рибальська, 3, 9. ЖК Rybalsky. Вхід вільний. 

 

комментарии
Календарь
02/12

2 грудня 2021 року о 16. 00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка авторської ляльки Ярослави Рассаднікової «Невигадані історії».  Виставкова ...

03/12

З 3 по 12 грудня у найстарішій книгарні Києва "Сяйво книги" пройде персональна виставка Анни Пономаренко «Небо в хмарах». Експозиція складається з одноіменної серії робіт «Небо ...

16/12

Напередодні Різдва Art People.Space запрошує в арт-подорож до яскравого казкового Парижу. Організатори туру проведуть усіх бажаючих через різні епохи та напрямки від Античності до Сучасного мистецтва, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **