Наверх
Меню
Меню
Новость
08/02
Виставка живопису та скульптури Олександра Ляпіна «ДУЖЕ КОЛЬОРОВІ КАРТИНИ» в MASLO
1.jpg
1.jpg

Виставка живопису та скульптури Олександра Ляпіна «ДУЖЕ КОЛЬОРОВІ КАРТИНИ» в MASLO

З 8 лютого по 1 квітня в Арт- центрі MASLO буде експонуватися персональна виставка живопису та скульптури Олександра Ляпіна «ДУЖЕ КОЛЬОРОВІ КАРТИНИ».

У своїх творах художник висловлює іронічні, часом гіркі спостереження та думки про навколишню дійсність. 

Олександр Ляпін – фотограф, куратор, художник, журналіст. А також - талановитий соціолог. Його роботи зачаровують погляд своєю відвертістю. Образи, навіяні дитинством несуть у собі непростий зміст. Вони зачіпають дійсність і являються відображенням реальності. 

 Дуже довгий час митець не брав до рук пензля. Через травмуючу  подію, яка відбулась у його дитинстві.

 Хтось побачить лише яскраву картинку, а хтось відкриє відповідь на  хвилюючу  тему, а хтось навпаки – побачить питання, яке ще доведеться закрити. Висновок один: жителі  химерного світу О.Ляпіна нікого не залишать байдужими.

«Я все життя займаюся фотографією, але вона ніколи не задовольняла мене через відсутність" рукоприкладства ". Чогось весь час не вистачало. Тому я взявся за живопис і скульптуру. Я вважаю себе реалістом. Якщо об'єкт виник у свідомості, значить він реальний. Виходять сюрреалістичні, казкові і трохи дивні образи.
На початку шістдесятих років я жив в одному великому промисловому містечку Донбасу. Як мені здавалося, дві третини містян були колишніми зеками, інші - військові та інженерно-технічні працівники. Головними подіями міста були: вбивства, масові бійки, погроми циганських поселень, повені, викриття радіохуліганів і демонстрація в кінотеатрі французьких комедій. Для того, щоб дійти з дому до школи, а після занять повернутися додому мені треба було пройти два ворожих райони. Битися до крові доводилося щодня. Жити було весело і страшно».

Олександр Ляпін

«Кожна людина сама по собі унікальна - так закладено природою. Лише  потім її обмежує освіта, виховання, соціальні норми, стереотипи - вони перетворюють нас в однакові біологічні машини. І ось для можливості творчості потрібно плекати індивідуальність. Коли її розкривають - з'являються думки, свої думки, нові думки. Людина відкриває себе внутрішнього, неповторного, глибокого, того, якого забили всі ці стереотипи. І людина, нарешті, починає працювати і створювати унікальні речі».

Олександр Ляпін

 

Художник висловлює через мистецтво свої іронічні, часом гіркі спостереження і думки про навколишню дійсність. 

Виставка триватиме з 08.02 до 01.03. 

Адреса: м. Хмельницький, Староконстянтинівське шосе 20/3.

MASLO

Арт-центр MASLO - це незалежна галерея сучасного мистецтва, заснована Вікторією Паньковою у 2017 році, у місті Хмельницькому. Галерея підтримує та популяризує сучасне мистецтво в Україні, організовує виставки молодих українських художників та надає їм можливості для реалізації власних ідей та експериментів у межах виставкового простору. Галерея також організовує резиденції для художників. У нашому просторі відбуваються лекції, які присвячені історії та теорії мистецтв і культури, презентації книг, концерти; відбуваються зустрічі художників та кураторів, видавців, письменників з усієї України.

 

комментарии
ТОП Новость
07/07

Національний музей «Київська картинна галерея» відновлює свою роботу для відвідувачів! До 31 липня в експозиційних залах буде презентовано два проекти: «Автопортрет. Світ художника. ...

07/07

Національний музей «Київська картинна галерея» відновлює свою роботу для відвідувачів! До 31 липня в експозиційних залах буде презентовано два проекти: «Автопортрет. Світ художника. Живопис, ...

Календарь
09/07

Forte-2 – персональний проєкт Василя Бажая, у якому вперше експонуються нові роботи львівського художника, а також частина робіт з проєкту митця «Без назви-2», що проходив у Львівському ...

12/07

12 липня о 17:00 арт-галерея Мануфактура запрошує гостей на вишуканий арт- вечір. Захід відбудеться в рамках виставки «Вибрані твори Олександра Сухоліта».  Олександр Сухоліт - культовий ...

15/07

15 липня в галереї Spivakovska Art:Ego відбудеться виставка робіт молодої художниці Ольги Мельникової під назвою "BRIGHTLIFE. EXPOSURE".  Впродовж виставки будуть представлені твори ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **