Наверх
Меню
Меню
Событие
27/02
АРТ-СЕРЕДА "ІНВЕНТАРИЗАЦІЯ"
52633918_2330885523611453_1517114025270312960_o.jpg
52633918_2330885523611453_1517114025270312960_o.jpg

АРТ-СЕРЕДА "ІНВЕНТАРИЗАЦІЯ"

27 лютого, в рамках проекту Арт-Середа, група "Хлєбзавод" реалiзовує автобіографічний, дослідницький проект «Інвентаризація», що ставить на меті структурувати втілені проекти методом інвентаризації предметів, що так чи інакше залишаються на складі.

Ці склади виступають в ролі сховища-колекції. Частина з предметів, що там зберігаються слугують матеріалом для нових проектів, частина з часом руйнується, але так чи інакше вони є артефактами, які показують певний період життя об’єднання. Проект «Інвентаризація» складається iз документації здійснених акцій та інсталяцій, а також зі збережених об'єктів. Під час заходу буде показаний фрагмент фiльму, який включає в себе інтерв'ю, де досліджується питання та проблеми, з якими щодня стикаються ті, хто називає себе художниками.Учасники проекту:

Ганна Ануфрієва, Євгеній Валюк, Настя Діденко, Євген Штейн, Ілля Чулочніков та Спартак Хачанов, деякі акції здійснені разом з Єгором Анцигіним, Баятом, Уте Кільтер та Іллею Романенко.

У своїй художній практиці група (Хлєбзавод, ХЗ) досліджує феномен пострадянської реальності у різних медіа: відеоарт, інсталяції, живопис, акцій та перформанси.Початок о 19.00
IZONE, вул. Набережно-Лугова, 8, 4-й поверх
Вхід вільний


Арт-Середа - проект IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives, який прагне створити для творчих людей максимально невимушену атмосферу спілкування. Формат події визначають самі учасники: це може бути презентація, виставка, кінопоказ, перформанс, лекція і / або дискусія. Арт-Середа створюється для того, щоб надати творчим людям простір для презентації різних художніх практик, а також дати можливість поділитися інформацією про актуальні дослідження, ідеї та події.

комментарии

А що буде далі

Календарь
26/02

«Дэмьен Херст и феномен молодой британской школы» Почему художнику не нужно больше рисовать. Дэмьен Хёрст – один из самых состоятельных из ныне живущих художников. Его творчество скандально, ...

27/02

Лекция «Экспрессионизм» - четвертая лекция Базовый курс по истории искусств: от модерна до перформанса Экспрессионизм - это авангардное художественное течение, новое мировоззрение, ...

28/02

28 лютого відбудеться лекція, що присвячена одній із найцікавіших тем, а саме як взаємодіє мозок та мистецтво   Що таке художній твір? Як до них звертатися? На лекції ми розберемо концепції, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **