Наверх
Меню
Меню
Событие
15/03
CHLOE COUTURE в NAMU
image1.jpeg
image1.jpeg

CHLOE COUTURE в NAMU

15-28 березня 2019 року

Національний художній музей України представляє проект  CHLOE COUTURE.

Христина Храновська спільно з журналом L’Officiel Україна представляє проект CHLOE COUTURE, покликаний привернути увагу суспільства до моди як до одного з видів візуальних мистецтв.

Сучасний музей неможливо уявити без міждисциплінарних проектів, пов'язаних з модою, архітектурою та дизайном. Працюючи над візією розвитку музею як інституції та беручи участь у розробці концепту музею сучасного мистецтва, NAMU робить перші кроки в напрямку розширення своїх зацікавлень. Експериментальна для музею подія – гостьовий проект модного Дому зі світовим ім'ям – це передвісник майбутніх проектів. Він покликаний створити ситуацію, коли в ролі музейних експонатів можна уявити не характерні для нашої колекції речі, відчути матеріал, з яким музей загалом планує працювати, розробляючи дослідницькі музейні проекти.

CHLOE COUTURE ‒ це ретроспектива всесвітньо відомого модного Дому, заснованого 1952 року талановитою дизайнеркою Габі Агійон. Протягом усього часу існування Chloé залишається брендом, орієнтованим на потреби жінки. В різні періоди модний будинок очолювали видатні дизайнери ‒ Карл Лагерфельд, Стелла МакКартні, Фібі Файло, Ханна МакГіббон та інші. Дім моди Cloe завжди вітав молоді таланти і свіжі ідеї. З 2017 року креативним директором Дому є Наташа Рамсей-Леві.

В рамках проекту представлено спеціальну ретроспективну колекцію Chloé Archive, сформовану 2011 року, яка відтворює тематичні лінії бренду та ключові моменти історії модного Дому. У двох залах представлено тридцять образів: впізнавані, знакові моделі експонуються поруч із менш відомим, але не менш важливим для історії моди вбранням, вперше показаним широкій публіці. Серед них і романтичні шифонові сукні Chloé, що навіюють спогади про моду 1970-х, і сюрреалістичні витвори 1980-х, і практичний одяг 2000-х. І сукні Карла Лагерфельда різних років, і куртки Стелли МакКартні з її останньої колекції для Chloe, і брючний костюм з минулорічної колекції дизайну Наташі Рамсей-Леві. CHLOE COUTURE демонструє внесок модного Дому в історію світової моди. 

У першій залі поруч із одягом на манекенах представлені архівні матеріали, які розповідають про творчий процес дизайнерів, що працювали як креативні директори Chloé, ‒ нотатки, документи, світлини з показів, редакційні статті.

У другій залі вбрання «супроводжує» добірка вінтажних журналів L’Officiel з 1970-х років до сьогодні та знамениті фотографії Гі Бурдена, Клайва Ерроусміта, малюнки класика fashion-ілюстрації Антоніо Лопеса. Візуальний супровід демонструє, яким чином Дім моди Chloé створює впізнавану естетику і шарм, «зашитий» в ДНК бренду.

В рамках проекту відбудуться лекції про історію Дому Chloe та роботу з його архівами.

Ініціаторка проекту ‒ Христина Храновська, представниця Chloe в Україні 

Кураторки ‒ Жеральдін-Жюлі Сом’є і Уляна Бойко

Архітектор – Арно Колькомб

Інформаційна підтримка ‒ L’Officiel Україна

NAMU: Національний художній музей України / National Art Museum of Ukraine (вул. М. Грушевського, 6
Киев 01001).

комментарии
Календарь
27/05

Art People. Space приглашает прослушать онлайн-лекцию, посвященную прекрасному миру искусства эпохи Ренессанса. Мы познакомимся с творчеством одних из крупнейших мастеров эпохи Северного ...

29/05

Art People. Space приглашает прослушать онлайн-лекцию, посвященную американскому модерну, и его герою – Луису Комфорту Тиффани. Его произведения - это разнообразие красок, которое застыло ...

30/05

Art People. Space приглашает прослушать онлайн-лекцию, посвященную творческому и любовному союзу известных скульпторов - Огюста Родена и Камиллы Клодель. «Мир будет счастлив только ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **