Наверх
Меню
Меню
Событие
14/03
У Києві покажуть новий яскравий проект відомого українсько-голландського художника Романа Жука
ZHUK_BLOCK_5mm-41.jpg
ZHUK_BLOCK_5mm-41.jpg

У Києві покажуть новий яскравий проект відомого українсько-голландського художника Романа Жука

У Києві покажуть новий яскравий проект відомого українсько-голландського художника Романа Жука

14 березня у виставковому просторі аукціонного дому "Золотое Сечение" (Київ, вул. Первомайського, 4) відкриється персональна виставка робіт Spring Vibes одного з основоположників українського трансавангарду Романа Жука.

Організатор експозиції – аукціонний дім "Золотое Сечение". Виставка триватиме до 5 квітня, вхід для всіх охочих – вільний.

Автор, який більше 30 років живе між Амстердамом та Львовом, представить 22 роботи, створені в 1988-2019 рр. у столиці Нідерландів. Основна частина експозиції -- це масштабні живописні полотна із зображенням квітів, в яких художник приховує глибинну алегорія. Також автор представить кілька екзотичних натюрмортів, за допомогою яких він віртуозно передає сексуальність чоловічого та жіночого начал.

“Мені приємно, що "Золотое Сечение" запропонували показати роботи, які створені у різний час, але об'єднані однією темою. Темою відчуття приходу весни, народження нових відчуттів та задихання минулих спогадів, появи надій. Деякі роботи я демонструю вперше, хоча створені вони декілька років тому. У роботах мене у першу чергу завжди приваблює колір, фактура, тон, композиційне рішення”, – каже автор проекту Роман Жук

Художник часто "грішить" сюрреалістичними образами, за що деякі світові мистецтвознавці називають його українським Рене Магріттом або Максом Ернстом.

"Виставка Spring Vibes або «Весняні вібрації» Романа Жука відкриє серію цікавих та актуальних персональних проектів, які чергуючись з аукціонами та груповими проектами, пройдуть у 2019 році в аукціонному домі", – відзначає співвласник “Золотого Сечения” Михайло Василенко.

Про автора

Роман Жук народився у 1955 році. Закінчив Львівський інститут прикладного та декоративного мистецтва (1978). Працював викладачем на кафедрі живопису у цьому ж інституті (1978-1982). Веде активну виставкову діяльність по всьому світові з 1987 року. Член НСХУ (1987). Твори автора зберігаються у колекціях Львівської галереї мистецтв, Сумського художнього музею, Національного художнього музею України (Київ), Музею сучасного образотворчого мистецтва України (Київ) та ін. Живе та працює у Львові та Амстердамі. На рахунку автора – участь у більш, ніж 80 художніх проектах.

 

Довідка про Аукціонний дім  “Золотое Сечение”:

Аукціонний Дім “Золотое Сечение”, заснований у 2004 році, регулярно проводить аукціони та виставки-продажу творів живопису та графіки, російської ікони. Основні напрямки діяльності компанії – класичний живопис XIX-XX ст., мистецтво альтернативних течій (авангард, нонконформізм, андеграунд), сучасне «актуальне» мистецтво, предметний дизайн і фотографія, а також російська православна ікона. Усі твори мистецтва надходять на аукціон з найрізноманітніших приватних зібрань та галерей СНД, країн Європи та США.

 

 

 

комментарии
Календарь
02/12

2 грудня 2021 року о 16. 00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка авторської ляльки Ярослави Рассаднікової «Невигадані історії».  Виставкова ...

03/12

З 3 по 12 грудня у найстарішій книгарні Києва "Сяйво книги" пройде персональна виставка Анни Пономаренко «Небо в хмарах». Експозиція складається з одноіменної серії робіт «Небо ...

16/12

Напередодні Різдва Art People.Space запрошує в арт-подорож до яскравого казкового Парижу. Організатори туру проведуть усіх бажаючих через різні епохи та напрямки від Античності до Сучасного мистецтва, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **