Наверх
Меню
Меню
Событие
17/03
Danses et Contredanses / Танці та контраданси
53160175_551562521998069_3597808303297527808_n.jpg
53160175_551562521998069_3597808303297527808_n.jpg

Danses et Contredanses / Танці та контраданси

17 березня Дар'я Кольцова представить свою відеонтервенцію в рамках концерту Kyiv State Symphony Orchestra спільно з дириґентом Луїджі Ґаджеро.

Відеороботи художниці супроводжуватимуть хрестоматію французької музики за чотири століття – від «Галантних Індій» Рамо до зображення локомотива і заводу у творах Равеля та Онеґґера. Це історично перший в Україні експеримент щодо поєднання contemporary art із класикою симфонічної музики під час концерту. 

Захід відбудеться 17 березня о 19:00 в Будинку звукозапису Українського радіо (вул. Леоніда Первомайського, 5).

ПРОГРАМА:
Жан-Філіпп Рамо. Сюїта з опери-балету «Галантні Індії»
Моріс Жозеф Равель. Матінка гуска (оркестрова версія)
Артур Онеґґер. Pacific 231
Клод Ашіль Дебюссі. Рапсодія для кларнета з оркестром
Моріс Жозеф Равель. Болеро

Kyiv State Symphony Orchestra / Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр
Луїджі Ґаджеро, дириґент (Luigi Gaggero)
Дмитро Пашинський, кларнет (Dmytro Pashynskyi)
Дар’я Кольцова, відеоарт (Darya Koltsova)

Французька музика спільно з італійською розділяє театральний підхід, тобто емоції представлені наче на сцені театру. Втім, якщо італійська музика загалом близька людським емоціям і пристрастям, французька усе перетворює на «казку». Розкіш, магія, краса, хтивість і раціональний порядок є майже постійними інгредієнтами французької музики з XVII століття і до сьогодні. Тому якщо Рамо бачить танець, кольори і красу навіть у рухах невідомих рабів у ланцюгах, які тільки-но прибули до Парижа, Онеґґер малює локомотив, використовуючи найприманливіші палітри. І Дебюссі, і Равель створюють нереальні казкові атмосфери – світи принцес, монстрів, німф з безпрецедентною ніжністю... Мистецтво для них – не трансформація людського болю (як у німецькій музиці), а вигадування чогось зовсім іншого з нашої повсякденної реальності, це створення зачарованих садів. Таким чином, від барокових танців Рамо до «Болеро» Равеля французька музика дозволяє нам ТАНЦЮВАТИ, з вишуканою елегантністю та нашими найпотаємнішими мріями.
(Луїджі Ґаджеро)

 

комментарии
Календарь
29/10

Мистецтво без кордонів: Український Арт проєкт «RE:CREATION» в Салоніках З 29 жовтня по 14 листопада виставка Українського Арт проєкту «RE:CREATION» відбудеться в галереї «Govedarou ...

29/10

З 29 жовтня по 12 листопада в Spivakovska ART: EGO gallery буде проходити виставка «ПОП-project» фотохудожниці Ніни Тарашкевич. Ніна почала свою арт-кар'єру в 2015 році. Тоді вона ще ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **