Наверх
Меню
Меню
Новость
11/03
У галереї «Білий Світ» триває виставка сучасного українського левкасу
1.03-55.jpg
1.03-55.jpg

У галереї «Білий Світ» триває виставка сучасного українського левкасу

До 17 березня у галереї «Білий Світ» можна відвідати виставку робіт учасників Першої Всеукраїнської Бієнале Левкасу 2019 та побачити 90 найкращих картин, вражаючих різноманітністю та майстерністю.

Складно уявити, наскільки варіативних форм сьогодні набула давня техніка, яка колись була винайдена для надання міцності живописним роботам. Зрісши на родючому ґрунті українського та європейського іконопису, сучасний левкас процвітає завдяки індивідуальному внеску митців-дослідників, експериментаторів та мрійників. Вони досконало освоїли класичну техніку та обрали бути першопрохідцями, кожен на своєму творчому шляху. Виставка сучасного левкасу дає змогу отримати уявлення про його розмаїття та з-поміж десятків робіт знайти ті, що стануть вашими улюбленими та залишаться у враженнях та спогадах.

«Білий Світ» збирає історії художників та їхніх левкасів і публікує на своїй сторінці у Facebook. Звідти можна дізнатись, хто з авторів зобразив на картині правдиву та трагічну історію власної родини, для якої композиції автор збирав фрагменти роками, і яким чином український левкас пов’язаний з японською філософією.

Виставка вже отримала найвищі оцінки критиків та мистецтвознавців. Вони відзначають і потужність усієї колекції робіт, представленої в експозиції, і талант окремих авторів. Перші премії отримали неперевершений київський митець Микола Журавель та львів’янка Олена Смага, відома дивовижними сучасними інтерпретаціями сакральних сюжетів. Відкриття виставки співпало з днем народження «Білого Світу», і урочисте нагородження переможців пройшло в святковій атмосфері. Загалом було особливо відзначено 35 авторів – вони отримали грошові винагороди та різноманітні призи.

 

Наразі відвідувачі галереї можуть придбати каталоги Бієнале Левкасу з усіма роботами, присутніми в експозиції, та передмовами відомих знавців левкасу Олега Руденка та Романа Романишина. До відкриття виставки було надруковано обмежену кількість каталогів.

 

Експозиція триватиме до 17 березня. Вхід вільний.

Центр Сучасного Мистецтва «Білий Світ»(Київ, вул. Пушкінська, 21а).

комментарии
ТОП Новость
22/02

Мистецтво взаємодії: на бізнес-форумі Level Up Ukraine 2020 митці візуалізували бачення кооперації бізнеса, влади та суспільства. 21 лютого у КВЦ «Парковий» пройшов бізнес-форум Level Up ...

13/02

13.02 - 7.03.2020 Галерея Арт 14 представляє виставку творів Володимира Єршихіна — художника відомого ще з часів Нової української хвилі. "Багато в чому ця експозиція є продовженням і ...

Календарь
25/02

МВЦ Музею історії міста Києва та Українська асоціація жіночих досліджень в мистецтві (UAFRA) представляють арт-проект «ПОГЛЯД КРІЗЬ ЛАШТУНКИ» Українська асоціація жіночих ...

28/02

Voloshyn Gallery представляє персональний проєкт «Кілька історій та об’єктів» Лесі Хоменко. Виставку побудовано за принципом тотальної інсталяції та сконструйровано як інформаційно ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **