Наверх
Меню
Меню
Новость
11/03
У галереї «Білий Світ» триває виставка сучасного українського левкасу
1.03-55.jpg
1.03-55.jpg

У галереї «Білий Світ» триває виставка сучасного українського левкасу

До 17 березня у галереї «Білий Світ» можна відвідати виставку робіт учасників Першої Всеукраїнської Бієнале Левкасу 2019 та побачити 90 найкращих картин, вражаючих різноманітністю та майстерністю.

Складно уявити, наскільки варіативних форм сьогодні набула давня техніка, яка колись була винайдена для надання міцності живописним роботам. Зрісши на родючому ґрунті українського та європейського іконопису, сучасний левкас процвітає завдяки індивідуальному внеску митців-дослідників, експериментаторів та мрійників. Вони досконало освоїли класичну техніку та обрали бути першопрохідцями, кожен на своєму творчому шляху. Виставка сучасного левкасу дає змогу отримати уявлення про його розмаїття та з-поміж десятків робіт знайти ті, що стануть вашими улюбленими та залишаться у враженнях та спогадах.

«Білий Світ» збирає історії художників та їхніх левкасів і публікує на своїй сторінці у Facebook. Звідти можна дізнатись, хто з авторів зобразив на картині правдиву та трагічну історію власної родини, для якої композиції автор збирав фрагменти роками, і яким чином український левкас пов’язаний з японською філософією.

Виставка вже отримала найвищі оцінки критиків та мистецтвознавців. Вони відзначають і потужність усієї колекції робіт, представленої в експозиції, і талант окремих авторів. Перші премії отримали неперевершений київський митець Микола Журавель та львів’янка Олена Смага, відома дивовижними сучасними інтерпретаціями сакральних сюжетів. Відкриття виставки співпало з днем народження «Білого Світу», і урочисте нагородження переможців пройшло в святковій атмосфері. Загалом було особливо відзначено 35 авторів – вони отримали грошові винагороди та різноманітні призи.

 

Наразі відвідувачі галереї можуть придбати каталоги Бієнале Левкасу з усіма роботами, присутніми в експозиції, та передмовами відомих знавців левкасу Олега Руденка та Романа Романишина. До відкриття виставки було надруковано обмежену кількість каталогів.

 

Експозиція триватиме до 17 березня. Вхід вільний.

Центр Сучасного Мистецтва «Білий Світ»(Київ, вул. Пушкінська, 21а).

комментарии
ТОП Новость
24/05

На підтримку Збройних сил України Музей Івана Гончара (Ivan Honchar Museum) запустив онлайн-виставку «Україна і українці» з фотографіями українців у традиційному вбранні минулих століть.   Виставка ...

21/05

  Український Дім у Києві презентує виставку плакатів, створених українськими митцями у дні війни   9 плакатів українських митців у форматі масштабних полотен широкоформатного друку ...

Календарь
27/05

27 травня 2022 року галерея Imagine Point відкриває проект «UKRиття» Flora Gatsenko, Антон Тарасюк. До 24 лютого кожен з нас писав власну історію, після 5-ої ранку ми почали писати ...

28/05

28 травня о 14.00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка «Жива скарбниця київського розпису. Сучасні тенденції», присвячена Дню Києва. Це ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **