Наверх
Меню
Меню
Событие
22/03
КОЛЕКТИВНА ВИСТАВКА МОЛОДИХ ХУДОЖНИКІВ " INSIGHTS"
53340199_2644491352257918_4051159276964544512_n.jpg
53340199_2644491352257918_4051159276964544512_n.jpg

КОЛЕКТИВНА ВИСТАВКА МОЛОДИХ ХУДОЖНИКІВ " INSIGHTS"

22 березня Spivakovska ART:EGO gallery презентує колективну виставку молодих українських митців INSIGHTS. На виставці будуть презентовані роботи, виконані в різних медіа. В результаті відбору робіт, які надійшли в рамках Open Call від Spivakovska ART:EGO gallery, куратори сформували список авторів, чиї роботи презентовано на фінальній виставці. Експозицію складають роботи, в яких відзначено оригінальний стиль виконання та концептуальна відповідність заданій темі.

Основна ідея фінальної виставки: глибинні рефлексії митця. В основу покладено питання самоідентифікації художника, його внутрішнього самопошуку та гармонізації з навколишнім світом. За рахунок чого художник проявляє своє «Я» в роботах? Де закінчуються його персональні межі та починається момент впливу та втручання зовнішніх факторів? Як художнику віднайти самого себе за допомогою своєї творчості, не піддавшись спокусам змінитись під впливом зовнішніх обставин?

У виставці приймають участь такі автори: Тетяна Русецька (Київ), Катерина Репа (Одеса), Дмитро Зазимко (Київ), Марина Бородуля (Київ), Тетяна Колісник (Харків), Єлізавета Хілько (Київ), Тарас Гайда (Київ), Євгеній Ткаченко (Київ), Анастасія Рябцева (Дніпро), Олексій Носенко (Київ), Ігор Редкін (Київ), Ірина Лоїк (Львів), Марія Гарник (Київ), Артем Андрєйчук Kaffelman (Київ), Оксана Титенко (Київ).

«Ми завжди відкриті до нових імен та приймаємо в своїх стінах не лише художників, які відбулись, але і молодих талановитих митців», - говорить Ліка Співаковська, засновниця Spivakovska ART:EGO gallery.

Куратори проекту: Юлія Міхно та Дар’я Біленко.

Дар’я Біленко, куратор виставки:

«Як куратор та інсайдер арт-сфери, я з великою зацікавленістю спостерігаю за появою на локальній арт-сцені нових імен. Для мене є важливим знайомство з молодими митцями, які готові заявляти про себе та вести творчий діалог. При знайомстві з роботами учасників, я, в першу чергу, звертала увагу на рефлексії їх внутрішніх персональних трансформацій, а також на свіже звучання вже звичних технік. В мене з’явились улюблені роботи в експозиції. Впевнена, у глядача вони теж з’являться».

 

Юлія Міхно, куратор виставки:

«Метою цього Open Call, в першу чергу, було презентувати загалу роботи тих артистів, які в силу різних обставин залишаються в майстернях. Становлення українського арт-ринку зараз на початковій стадії і багато молодих авторів не знають, як співпрацювати з галереями, побоюються реакції глядача, арт-критиків, etc. І для того, аби отримати визнання, впізнаваність та продажі, відповідно – необхідно всього лише почати діяти, вийти за рамки майстерні! Мене дуже порадували та приємно здивували концепції представлених до відбору робіт (а їх було декілька сотень!): глибокі сенси, нестандартне мислення, новаторський підхід. У нас безмежно талановиті артисти! Приходьте на виставку та переконайтеся в цьому самі». 

Партнером події став найбільш «артистичний» бренд компанії AB InBev Efes – Stella Artois. Бренд активно підтримує розвиток сучасного мистецтва та культурні ініціативи в Україні, спрямовані на відкриття нових імен серед художників. Так, Stella Artois традиційно бере участь у розвитку кінематографа в Україні, а з недавнього часу приділяє більше уваги соціально-значимим проектам у сфері візуального мистецтва.

«Ми із задоволенням долучились до проведення проекту INSIGHTS, таким чином, демонструючи підтримку молодим талантам, які прагнуть проявити себе у візуальному мистецтві. В Україні, як і в Західній Європі, легкі напої стають органічною частиною культурних подій, вишуканий та освіжаючий смак яких є доречним як у вузькій компанії друзів, так і в товаристві поціновувачів мистецтва» - коментує Денис Хренов, в.о. генерального директора компанії AB InBev Efes.

Відкриття виставки: 22 березня о 19:00.

Вхід вільний.
Експозиція виставки з 23.03 – 2.04.2019 з 11:00 до 19:00 щоденно.
Адреса: м. Київ, вул. Саксаганського, 59Б.


 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **