Наверх
Меню
Меню
Событие
04/04
Максим Дєтковський. ПАЗЛИ АРХАЇЧНОГО
55448531_2246580802078172_4960215738255147008_n.jpg
55448531_2246580802078172_4960215738255147008_n.jpg

Максим Дєтковський. ПАЗЛИ АРХАЇЧНОГО

Київська галерея Triptych: Global Arts Workshop представляє «ПАЗЛИ АРХАЇЧНОГО» – новий проект Максима Дєтковського, молодого українського художника, який працює на стику монументального живопису та інтер'єрного дизайну. Незвичайна авторська техніка, в якій виконані фактурні, мерехтливі полотна, вже встигла завоювати коло шанувальників в Україні та за кордоном. «ПАЗЛИ АРХАЇЧНОГО» запрошують глядача зануритися в світ фантастичних ландшафтів, які пульсують первинною тектонічною енергією.Художник Максим Дєтковський відкриває таємницю своєї унікальної авторської техніки:
«В техніці, виробленій мною 6 років тому, мені доводиться відмовлятися від звичних правил, на яких ґрунтується фігуративний живопис, і робити колір та текстуру домінуючими складовими моїх робіт. Будівельний лак виступає сполучником між фарбою, пігментом, полотном. Лак стримує процес хімічної реакції, дає можливість зупинити дію, задокументувати процес тут і зараз, продовжити на довгий час. Фарба наноситься шарами, переважно горизонтальними потоками, що імітують горизонт, гладь води, хмари, які вступають один з одним в реакцію. Процес нанесення лаку, фарби, пігментів повторюється безліч разів, і шари, застигаючи, тріскаються, створюють глибокі текстури, що імітують природні мотиви».

Куратор виставки і директор галереї Мирослава Хартмонд додає, що «дуже приємно бачити, як наші художники розвиваються і відкривають у собі нові грані. Влітку 2013-го року у нас відбувся виставковий дебют Максима Дєтковського під назвою «ТЕКСТУРИ». Виставка була успішною, а його техніка заінтригувала навіть досвідчених майстрів. У новій серії «ПАЗЛИ АРХАЇЧНОСТІ» відчувається зрілість, впевненість у власному творчому методі, а також інший масштаб. У сучасному світі успішний художник може ефективно поєднувати творчість і інший професійний вектор, наприклад, інтер'єрний або графічний дизайн, викладацьку діяльність, комерційну фотографію. Живопис Максима не можна назвати «інтер'єрним», скоріше, він створений з розумінням принципів гармонійної організації простору».


ПРО ХУДОЖНИКА

Максим Дєтковський народився 16 грудня 1987 року в м. Ноябрьск, Росія. Здобув освіту в Києві: в 2007 році закінчив Київський будівельний технікум (КБТ) за фахом «архітектор», а в 2011 році - Київський національний інститут будівництва і архітектури (КНУБА), факультет містобудування. З 2011 року працює в сфері дизайну та предметного дизайну. У 2018 році започаткував дизайн-студію Modektura, що спеціалізується на інтер'єрах приватних і громадських будівель. З 2013 року професійно займається живописом. Роботи Максима Детковской знаходяться в приватних колекціях в Лісабоні, Лос Анджелесі, Парижі, Женеві, Москві, Києві.


 

ПРО ГАЛЕРЕЮ

Triptych: Global Arts Workshop – провідна українська галерея сучасного мистецтва, розташована в самому серці Києва. З 1988 року представляє найкращі приклади українського живопису, скульптури і фотографії в одному з історичних будинків Андріївського узвозу, «українського Монмартра». Наша креативна місія – будувати мости між Україною та світом, завдяки нашій різноманітній культурній програмі, що включає виставки українських і зарубіжних митців, лекції, конференції, воркшопи, покази фільмів, а також дослідницьку і видавницьку діяльність.

Виставка триватиме з 4 до 24 квітня 2019 року щодня з 11.00 до 19.00, вхід вільний.

Презентація виставки відбудеться о 19.00 в четвер 4 квітня 2019 року.
Адреса: TRIPTYCH: GLOBAL ARTS WORKSHOP (34 Andriyivskyy Uzviz, Kyiv, UKRAINE).

комментарии
Календарь
28/01

ЩЕРБЕНКО АРТ ЦЕНТР ПРЕЗЕНТУЄ ВИСТАВКОВИЙ ПРОЄКТ ПЬОТРА АРМЯНОВСЬКОГО «ТОЧКА І КРАЄВИД: НАРОДНИЙ МУЗЕЙ АВДІЇВКИ» 28.01.2021 — 20.02.2021 «Точка і краєвид: Народний музей ...

29/01

Львівська національна галерея мистецтв імені Б. Г. Возницького відкриває новий виставковий рік яскравим та довгоочікуваним проєктом «Портретація» Бориса Фірцака.   Серед низки феноменів ...

30/01

Voloshyn Gallery презентує персональну виставку Миколи Рідного під назвою «Розкопки з майбутнього».  На виставці будуть представлені як нові, так і ранні роботи художника, які не були ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **