Наверх
Меню
Меню
Событие
12/04
У Києві відбудеться мистецький форум за участі зірок світової скульптури «РЕФОРМУЮЧИ ПРОСТІР»
?????????? ????? муючи простір.jpg
?????????? ????? муючи простір.jpg

У Києві відбудеться мистецький форум за участі зірок світової скульптури «РЕФОРМУЮЧИ ПРОСТІР»

12 квітня у Центрі сучасного мистецтва М17 відбудеться відкриття скульптурного проекту «Реформуючи простір». В рамках проекту будуть представлені роботи відомих українських художників Назара БіликаОлексія ЗолотарьоваСергія Петлюка та зірки світової скульптури Жауме Пленcи, роботи якого представлені в усьому світі: у центрі Помпіду в Парижі, галереї Tate у Ліверпулі, музеї сучасного мистецтва у Нью-Йорку та інших.

«Проект «Реформуючи простір» має на меті за допомогою сучасного мистецтва скульптури та інсталяції показати те, як художники бачать сьогодні реформи у просторі, що їх оточує, — зазначає кураторка проекту Катерина Рай. — Мова не тільки про територію міста, в якому вони перебувають, а і про простір метафізичний, особистісний, простір між людиною і природою, людиною і всесвітом. Художники досліджують те, як впливають політичні, геополітичні, культурні, соціальні зміни на загальну світову динаміку».

ЖАУМЕ ПЛЕНСА. Мрії Джулії. 2018, бронза , 200 x 70 x 100 см​

Крім виставки, протягом кількох днів пройде міжнародний форум, на якому відбуватимуться зустрічі та лекції з провідними світовими експертами у сфері скульптури. Спікерами виступатимуть:
— керівниця кураторської програми Йоркширського скульптурного парку докторка філософії Хелен Фібі
— незалежна кураторка, що співпрацює з фондом Маріо Мерца в Турині, Ліза Парола
— директорка лондонського скульптурного проекту «Скульптура в місті» Стелла Іонау.

Усе для того, аби українські митці та відвідувачі форуму мали можливість більше дізнатися про світове мистецтво, побачити твори сучасної скульптури, а також обмінялися досвідом і разом поліпшували міський простір Києва за допомогою скульптури.

НАЗАР БІЛИК. Простір навколо. 2017, полімерні смоли, метал, фарба, 250 см 

«Ми прагнемо, щоб про українських художників частіше говорили на міжнародній арені. Ми хочемо налагодити взаємодію публічного простору та скульптури, — говорить директорка центру сучасного мистецтва М17 Наталія Шпитковська. — Тому ми організовуємо скульптурний форум, на який запросили зірку світової скульптури Жауме Пленcу та провідних експертів у сфері скульптури й архітектури, щоб вони ознайомилися з сучасним українським мистецтвом та з нашим містом, щоб відчули його, зрозуміли і допомагали нам його розвивати. Адже підтримка міжкультурних діалогів та культурної дипломатії — це шлях до формування європейського суспільства і поліпшення навколишнього простору».

Під час виставки проходитимуть різноманітні зустрічі, лекції, майстер-класи на теми скульптури та міського простору. 

Відкриття виставки та форуму 12 квітня о 19:00. Вхід за запрошеннями або акредитацією.

Дати виставки: 12 квітня - 10 червня 2019 року.​

Форум проходитиме 13 квітня.

Адреса: Центр сучасного мистецтва М17, вул. Антоновича, 102–104.
 

Проект реалізується за підтримки Adamovskiy Foundation.

 

комментарии
Календарь
26/01

3 26 січня по 6 лютого у ЦСМ «Білий Світ» відбудеться виставка живопису Світлани Лопухової «VARIO TEMPORE ET VARIO MODO», що у перекладі з латини означає «У різний час і по-різному». Ця ...

27/01

Art People.Space приглашает прослушать онлайн-лекцию "Густав Климт. Модерн в живописи". «Я никогда не писал автопортретов. Меня гораздо меньше интересую я сам в качестве предмета картины, ...

28/01

ЩЕРБЕНКО АРТ ЦЕНТР ПРЕЗЕНТУЄ ВИСТАВКОВИЙ ПРОЄКТ ПЬОТРА АРМЯНОВСЬКОГО «ТОЧКА І КРАЄВИД: НАРОДНИЙ МУЗЕЙ АВДІЇВКИ» 28.01.2021 — 20.02.2021 «Точка і краєвид: Народний музей ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **