Наверх
Меню
Меню
Событие
06/04
Леонора Янко та Лера Літвінова відкривають персональну виставку Алли Волобуєвої «Кохання у сонячному сяйві»
Lera_Litvinova_gallery_Volobueva_100_100 2019.jpg
Lera_Litvinova_gallery_Volobueva_100_100 2019.jpg

Леонора Янко та Лера Літвінова відкривають персональну виставку Алли Волобуєвої «Кохання у сонячному сяйві»

6 квітня 2019 року о 16:00 у Lera Litvinova Gallery відбудеться відкриття персональної виставки Алли Волобуєвої «Кохання у сонячному сяйві». Lera Litvinova Gallery реалізує арт-проекти як за кордоном, так і в Україні на музейних та інших локаціях, прагнучи поширювати творчість українських митців на місцевій і світовій арт-аренах.

Алла Волобуєва – мисткиня з романтичними та водночас глибокими філософськими поглядами. Тонко відчуваючи світ, людей та природу, вона вміло переносить різнобарвні враження на полотно. Авторка використовує досить незвичну техніку – майстерно володіючи кольором вона застосовує його для енергетичного наповнення картин, відображення глибини та спокою. На рахунку художниці численні персональні й групові виставки як в Україні, так і за кордоном. 

У роботах, що ввійшли до виставки «Кохання у сонячному сяйві», авторка викриває прості й прекрасні істини, які людина не помічає у гонитві за чимось недоступним. У світі технологій люди стали схожими на машини, що живуть у величезній комп'ютерній симуляції, лише задовольняючи потреби свого тіла. Сучасний ритм життя, практично не залишає можливості зупинитися і поглянути на те прекрасне, що нас оточує. Тому мисткиня прагне змусити глядача на хвилинку відволіктись від імейлів і телефонних дзвінків та подивитись навколо. Чи пам’ятаєте ви запах лісу опівдні?  Чи давно споглядали, як колишеться вітер в траві, як дерева починають цвісти, як дощ омиває все весняним запахом, як швидко проносяться в небі хмари? У своїх роботах художниця спонукає до усвідомленості й сповільнення, до відчуття кожної секунди життя, любові до життя.

Алла Волобуєва зауважує: «Цією виставкою я хотіла показати, яким величезним є всесвіт. Його неможливо осягнути розумом, а наше життя – це всього лише маленька прогулянка, заповнена подіями, прекрасними деталями природи й мистецтва, а не тільки супермаркетами і телевізором».

Однією з центральних робіт експозиції є картина «Кохання в сонці». Художниця надихається давньогрецькою міфологічною історією Клітії - німфи, закоханої у бога Аполлона. Яка перетворилася на квітку соняшника, від туги за коханим та асоціюванням його із сонцем. Мисткиня узагальнює вплив та значення любові, рефлексує про важливість світлих почуттів навіть у драматичних історіях, адже любов один з чинників  переродження та розвитку душі.

Куратором проекту виступає Леонора Янко, мистецтвознавець, арт-менеджер та директор Lera Litvinova Gallery: «Роботи Алли Волобуєвої вражають своєю глибиною і енергетичним наповненням, а нестандартна техніка і цікаве використання кольору змушують зазирнути у якісно новий простір образів. Поєднання темних відтінків та яскравих спалахів, колоритні й автентичні мотиви, витончена гра контрастів вдало підкреслюють концепцію її робіт». Виставка відкрита до 20 квітня 2019р.

Дати виставки:  6 квітня – 20 квітня 2019 року.

Адреса:  м. Київ, вул. Набережно-Рибальська, 3. Вхід вільний. 

 

комментарии
Календарь
27/09

27 вересня в галереї «Митець» відкривається виставка «ФРАГМЕНТИ». На виставці «Фрагменти» експонуються роботи трьох художників - Анни Миронової, Юрія Пшеничного і ...

29/09

“3D. Sculpture Vector” Виставка лауреатів Всеукраїнської трієнале скульптури 2020 29 вересня 2020 року запрошуємо на зустріч зі скульпторами-лауреатами цьогорічної Всеукраїнської трієнале ...

30/09

З 30 вересня по 9 жовтня в Spivakovska ART:EGO gallery буде проходити виставка «У потоці внутрішнього світла» художниці Каті Дудник. Катерина - Член Ізмаїльської Спілки Художників і молодіжного ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **