Наверх
Меню
Меню
Новость
21/04
Фонд ІЗОЛЯЦІЯ у співпраці з Інститутом мистецтва та театру Чехії оголошують Open Call
invisibility-open-call.jpg
invisibility-open-call.jpg

Фонд ІЗОЛЯЦІЯ у співпраці з Інститутом мистецтва та театру Чехії оголошують Open Call

Фонд ІЗОЛЯЦІЯ у співпраці з Інститутом мистецтва та театру / Празьким Квадрієнале (Чехія), оголошують Open Call на участь у майстер-класі німецької мисткині Андреа Рідель під назвою Невидимість, що триватиме з 21 по 25 квітня 2019-го року в креативній спільноті IZONE.

Майстер-клас Андреа Рідель буде присвячено поєднанню мистецтва та конспірологічних навичок для переховування в урбаністичному просторі, дослідження ідентичності, місця та взаємозв'язку культури й соціальних подій.

Андреа Рідель займається дизайном сценічних костюмів у Берліні. Після стажування в майстерні Національного театру в Мангеймі вона працювала в операх та театрах Німеччини й Австрії. З 1987 року Андреа вивчала сценографію та дизайн сценічних костюмів в Академії образотворчого мистецтва у Мюнхені, а у 1993 році закінчила Берлінський університет мистецтв. Згодом працювала сценографкою й розробляла власну концепцію кольору. Протягом 2004-2011 років, крім роботи сценографкою та костюмеркою, викладала курси акторської майстерності та дизайну костюмів у Берлінському університеті мистецтв. Там у неї з'явилася ідея створити інтернет-форум та блог для художників-костюмерів. З 2010 року Андреа адміністраторка форуму kostuemforum.de, де публікує культурно-політичні новини, виставки, огляди книг, тощо. У 2013 році Андреа стала членкинею правління Bund der Szenografen e.V професійної спільноти культурних та зокрема театральних фахівців в Берліні. В ролі сценографки та художниці по костюмах Андреа працює у театрі, для незалежної сцени та у сфері кіно.

Кількість місць у майстер-класі Андреа Невидимість обмежена. Щоб долучитись до проекту, потрібно надіслати лист, вказавши в темі листа «Майстер-клас», на адресу lina.romanukha@izolyatsia.org з такою інформацією:

  • CV,
  • короткий мотиваційний лист,
  • приклади робіт, бажано у форматі портфоліо.

Заявки приймаються до 14 квітня 2019 року включно.

Майстер-клас Андреа відбувається у рамках довгострокового мистецького проекту ПРОЯВЛЕННЯ: Жива спадщина / Переосмислення пам’яті, який підтримано та частково профінансовано програмою Креативна Європа | Creative Europe. Більше інформації можна знайти на офіційному сайті проекту.

комментарии
ТОП Новость
11/08

У липні Національний художній музей України та Центр урбаністичних студій ініціювали цикл дискусій, присвячених  обговоренню майбутнього відновлення України в міждисциплінарному вимірі. Метою ...

04/08

Народна артистка України Марія Бурмака представляє пісню «Повернись живим», яка була написала під час війни. Марія Бурмака: «Війна торкнулась кожного в Україні. Батьки і сини, кохані ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **