Наверх
Меню
Меню
Событие
16/04
Виставка «Lightcatchers». Кароль Фелікс
банер.jpeg
банер.jpeg

З 16 квітня по 5 травня у центрі сучасного мистецтва «Білий Світ» проходитиме виставка переможця Трієнале Малих Форм Графіки «Intaglio» словацького художника Кароля Фелікса.

В минулому році українські глядачі вже бачили роботи цього видатного митця – на міжнародному конкурсі «Intaglio» його тонкі, насичені кольором, загадкові друковані мініатюри принесли Каролю Феліксу перемогу. Нині ж митець представить у Києві інші роботи в техніках глибокого другу, цифрову графіку, а також поштові марки та екслібриси.

Назву виставки можна перекласти як «Ловці Світла». Світло завжди цікавило Кароля Фелікса як важлива частина реальності, символ життя та позитивна енергія. Його роботи в різних техніках друку стали результатом роздумів про природу і таємницю світла.

У світогляді художника таємниче і недоступне для раціонального аналізу є невід’ємною і вражаючою частиною усього візуального мистецтва. Твори Кароля Фелікса – метафоричні, яскраво сяючі, чіткі та вивірені і водночас плавні та психоделічні. В них вбачається політ свідомості до інших світів і зустріч мандрівної душі з потойбічними сутностями.

Кароль Фелікс займається живописом, графікою, інсталяціями, ілюстрацією, дизайном поштових марок та скульптурою. Живе і працює в Нітрі (Словаччина). Є членом Союзу образотворчих мистецтв Словаччини, Спілки художників-графіків, G-Point Group, Асоціації чеських художників Холлара та Союзу N'89. Кароль Фелікс взяв участь у більш ніж 150 колективних виставках і конкурсах візуального мистецтва, завоював більше 30 нагород і провів понад 60 індивідуальних виставок.

Відкриття виставки відбудеться 16 квітня о 19:00.

Експозиція триватиме до 5 травня.

Центр сучасного мистецтва «Білий Світ» (Київ, вул. Пушкінська, 21а).

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **