Наверх
Меню
Меню
Событие
18/04
Київський аукціонний дім покаже виставку картин всесвітньо відомих художників-емігрантів
4-8.jpg
4-8.jpg

Київський аукціонний дім покаже виставку картин всесвітньо відомих художників-емігрантів

З 18 квітня до 10 травня 2019 року у виставковому залі аукціонного дому «Золотое Сечение» (Київ, вул. Л. Первомайського, 4) пройде унікальна виставка «Мистецтво художників-емігрантів ХХ століття».

У колекції представлено роботи українських, російських, польських, єврейських художників, які отримали світове визнання в еміграції.

Гості експозиції отримають можливість подивитися та придбати колекційні твори мистецтва 1920-1970-х років – шедеври Наталії Гончарової, Давида Бурлюка, Бориса Пастухова, Василя Хмелюка, Олексія Грищенка, Олександра Альтмана, Іллі Болотовского, Василя та Миколи Кричевських, Костянтина Вроблевського, Петра Нілуса і багатьох інших художників, чиї імена сьогодні широко відомі у світі.

Вхід для всіх охочих – вільний.

Усього на виставці представлено близько 50 робіт, які зібрані з приватних збірок як українських, так і іноземних колекціонерів. "З огляду на те, що мова йде про художників-емігрантів, які жили і творили не у своїх рідних країнах, більшість робіт мають вражаючий виставковий провенанс та спершу були куплені у США, Великобританії, Франції, Голландії, Іспанії, Італії та інших країнах, куди емігрувала мистецька еліта у різні роки. Сьогодні ми даємо унікальну можливість для українських колекціонерів та поцінувачів мистецтва в одному місці помылуватыся, а також придбати колекційні роботи всесвітньо визнаних художників-емігрантів. Такі виставки рідко проходять у світі та завжди мають великий резонанс", – уточнює куратор виставки і співвласник аукціонного дому «Золотое Сечение» Михайло Василенко.

Серед знакових робіт виставки слід зазначити картину «Гілки, що квітнуть» художниці-авангардистки Наталії Гончарової, написану у період життя в Парижі у 1940-х роках, «Абстрактну композицію» 1978 року одного із засновників організації «Американські художники-абстракціоністи» петербурзького художника Іллі Болотовского , «Натюрморт з квітами» Давида Бурлюка, який опублікований у книзі «Давид Бурлюк в Америці». Також роботи – «Вид з вікна» Нормана Барра (1940-е), твір 1967-го року Морріса Глюкмана «Абстрактна композиція. Котеджі в Глен-Спей, Нью-Йорк», «Нічне місто» Соні Левицької (1920-ті), «Залив Дуарнене» Олексія Грищенка (1930-ті), кілька картин сім'ї Кричевських -- двох Василів (батька і сина) та Миколи, «Трояндовий сад» Олександра Альтмана (1920-ті).

Наймасштабніша робота виставки, розміром більше півтора метрів, належить пензлю відразу двох художників – одеситів, які домоглися популярності у Голлівуді  – Жанни і Еммануїла Снітковських «Адам і Єва» (1980-ті).

Спеціально до виставки організатори проекту видали однойменний каталог, який можна буде придбати у ході експозиції.

Виставка працює з понеділка по суботу з 11:00 до 19:00. Неділя вихідний.

Довідка про АД “Золотое Сечение”:

Аукціонний Дім “Золотое Сечение”, заснований у 2004 році, регулярно проводить аукціони та виставки-продажу творів живопису та графіки, російської ікони. Основні напрямки діяльності компанії – класичний живопис XIX-XX ст., мистецтво альтернативних течій (авангард, нонконформізм, андеграунд), сучасне «актуальне» мистецтво, предметний дизайн і фотографія, а також російська православна ікона. Усі твори мистецтва надходять на аукціон з найрізноманітніших приватних зібрань та галерей СНД, країн Європи та США.

 

комментарии
Календарь
22/09

З 22-го вересня до 3-го жовтня в київській галереї Ornament Art Space пройде мультимедійний екопроєкт «Хто, як не Ви?».  «Про що цей проєкт? Про екологію у широкому сенсі цього ...

22/09

Art People.Space приглашает прослушать онлайн-лекцию "‎История архитектуры Киева​". В Киеве во все периоды творили выдающиеся архитекторы, которые работая в модных для своего времени ...

23/09

Галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ» представляє живописний проект Петра Сметани (Львів) СТЕНОГРАФІЯ   Ця виставка – занотована концентрація образів у пустоті. Матерія ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **