Наверх
Меню
Меню
Событие
19/04
Аудіо-візуальний перформанс "Навпіл"
56728344_3031291816884551_1158642370980347904_n.jpg
56728344_3031291816884551_1158642370980347904_n.jpg

Аудіо-візуальний перформанс "Навпіл"

Навпіл – спільний проект GUMA та ENT. Ви зможете спостерігати за створенням цільного вібруючого звукового об’єкту, який має утворитись з двох автономних просторів, розділених стіною. Електронні та акустичні звучання будуть змішуватися та протиставлятися одне одному. У цьому процесі розпочнеться складна конкурентна гра, що породжує швидкоплинні звукові тіла, які постійно мутують.
Вхід вільний!

Ensemble Nostri Temporis(ENT) - український колектив, який спеціалізується на виконанні сучасної класичної музики. Ансамбль створений у 2007 році в Києві композитором і гобоїстом Максимом Коломійцем та композитором і піаністом Олексієм Шмураком. Ансамбль розпочав свою діяльність з презентації київській публіці антології музичного авангарду і модернізму, а також монографічних концертів класиків XX сторіччя Джачінто Шелсі і Бернда Алоїса Циммерманна. Так вони взяли курс на пропагування творчого доробку найяскравіших сучасних композиторів різних поколінь.
З 2010 року керівник ENT – композитор та музичний менеджер Богдан Сегін. Відтоді ансамбль стає постійним учасником всіх найголовніших фестивалів нової музики в Україні, регулярно реалізовує різноманітні власні творчі проекти та активно починає гастролювати за кордоном.
Ансамбль брав участь у таких зарубіжних та вітчизняних фестивалях, як Darmstädter Ferienkurse (Німеччина), Warsaw Autumn (Польща), Poznanska Wiosna Muzyczna, aXes (Польща), Other space (Росія, 2009), Gogolfest (Київ), Contrasts (Львів) та інш.
У 2012 ENT став ініціатором та організатором проведення Міжнародних майстер-класів нової музики COURSE, які з того часу відбуваються в Україні щорічно.
У березні 2013 ансамбль став співорганізатором та активним учасником Української бієнале нової музики.
Дискографія ENT складається з аудіо-диску “LIVE”, до якого увійшли кращі концертні записи з проектів 2011-2012 рр., спільного диску з Neo Quartet (Гданськ) Dialogue Without Borders, що був записаний у 2016 р. і складався з музики українських та польських композиторів, а також аудіокниги “Тарас Прохасько і Сергій Жадан читають вірші Чеслава Мілоша”, музику до якої створили Олексій Шмурак, Богдан Сегін і Максим Коломієць.
ENT відкритий до співпраці з представниками інших сфер мистецтва і мистецькими організаціями, ініціює site-specific та кросдисциплінарні проекти, поєднуючи нову класичну музику із візуальним мистецтвом, поезією, театром та кіно. До таких проектів зокрема можна віднести спільний проект з фондом Ізоляція “ ZvukoIzolyatsia ” та “ZvukoIzolyatsia - II: outside”, спільні виступи з Юрієм Андруховичем та Сергієм Жаданом в рамках фестивалю Porto Franko та проекту Транзит.

GUMA – український електроакустичний дует двох композиторок Тетяни Хорошун та Яни Шлябанської.
GUMA брала участь у міжнародних фестивалях (Free Fest, Простір Танцю), співпрацювала з композитором Ніколаєм Хрустом, створила лайв-сети до танцювального перформансу Ярослава Кайнара «Анігіляція» та до вистави-перформансу PostPlayТеатру «Трава пробиває землю».
Використовуючи записані власноруч звуки, їх обробку, синтез та генерацію в реальному часі, дует створює гнучку і тривку аудіоматерію, в якій завжди є місце для рельєфного звукового жесту. Шум, шерех, відгомін, гуркіт, скрип, хрускіт, виляск… Знаходячи нові контексти, підкреслюючи значимість і багатозначність звуку, GUMA кличе слідувати за нею незримими стежками власної слухової уяви.

Аудіо-візуальний перформанс відбудеться 19 квітня о 19:00.

Адреса: Shcherbenko Art Centre (Mykhailivska st., 22v, Київ).

комментарии
Календарь
19/10

19 жовтня ЦСМ «Білий Світ» презентує виставку малюнків та об’єктів Сергій Алієва-Ковики «Шио, Заха, Марко».    Сергій Алієв-Ковика, митець з Дніпра, завжди ...

21/10

Dymchuk Gallery представляє проект «OLE!» відомого художника Леся Подерв’янського. До проєкту увійшли 8 живописних робіт з циклу «Корида», написаних автором протягом останнього ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **