Наверх
Меню
Меню
Событие
25/04
Ego Sum Rex! | SASHA BOB
57882222_2280381672031418_4255070228095959040_n.jpg
57882222_2280381672031418_4255070228095959040_n.jpg

АЗ ЄСМЬ ЦАР! Sasha Bob

Галерея Triptych: Global Arts Workshop представляє «АЗ ЄСМЬ ЦАР!» – першу персональну виставку сучасного українського художника Sasha Bob у Києві. На яскравих, мов середньовічні манускрипти, полотнах молодого митця зображено харáктерні чоловічі портрети. Серед цих еталонів мужності великі царі та хоробрі лицарі, могутні імператори й відважні гладіатори, вільні кочівники та відчайдушні пірати.
 

Художник Sasha Bob про те, що його надихає:

«При створенні своїх робіт я орієнтуюсь на життя навколо мене. Кіно, музика, книги, життєві події – все, що можна почути або побачити надає мені можливість відтворити мить натхнення на інтуїтивному рівні. Важливим для мене є сам процес, тобто баланс на межі між внутрішнім уявленням та реальністю. Саме внутрішні уявлення, вилиті фарбою на полотно, розкривають частку мене… Всі образи, які я зображую навіяні як дитячими спогадами, так і теперішнім часом. Моя мета – розкрити їх інтуїтивно, не роблячи ніяких замальовок. Швидко. Тільки так, як я їх відчуваю. Ніби змальовуючи їх зі своєї свідомості, а не з натури».
 

За словами Мирослава Хартмонд, кураторки виставки і директорки галереї: «Sasha Bob – портретист чоловічих архетипів. За його творчістю слідкую вже декілька років і рада нашому першому спільному проекту. Мені подобається його щирий, невимушений стиль, за яким приховується неабияка глибина. Попри схожість сюжетів, характери, що зображені на його портретах, ніколи не повторюються».
 

ПРО ХУДОЖНИКА

Sasha Bob проживає і працює в м. Біла Церква. Освіта вища технічна. Малювати почав з дитинства; поштовх до малювання отримав від батька. Займався в художніх студіях, переймав досвід у дорослих митців. Багато експериментував з техніками та матеріалами. На даний момент частіше застосовує акрил, який дозволяє працювати швидко. Працює в сучасному стилі. Надає перевагу фігуративному живопису. Учасник багатьох групових виставок, пленерів, арт-резиденцій в Україні та закордоном.

ПРО ГАЛЕРЕЮ

Triptych: Global Arts Workshop – провідна українська галерея сучасного мистецтва, розташована в самому серці Києва. З 1988 року представляє найкращі приклади українського живопису, скульптури і фотографії в одному з історичних будинків «українського Монмартра» Андріївського узвозу. Наша креативна місія – будувати мости між Україною та світом, завдяки нашій різноманітній культурній програмі, що включає виставки українських і зарубіжних митців, лекції, конференції, воркшопи, покази фільмів, а також дослідницьку і видавницьку діяльність.

Виставка триватиме з 25 квітня до 15 травня 2019 року щодня з 11.00 до 19.00, вхід вільний. Презентація виставки відбудеться о 19.00 в четвер 25 квітня 2019 року. 

Адреса: Triptych: Global Arts Workshop/Галерея Триптих (34, Andriyivskyy Uzviz, Київ).

комментарии
Календарь
26/02

«Дэмьен Херст и феномен молодой британской школы» Почему художнику не нужно больше рисовать. Дэмьен Хёрст – один из самых состоятельных из ныне живущих художников. Его творчество скандально, ...

27/02

Лекция «Экспрессионизм» - четвертая лекция Базовый курс по истории искусств: от модерна до перформанса Экспрессионизм - это авангардное художественное течение, новое мировоззрение, ...

28/02

28 лютого відбудеться лекція, що присвячена одній із найцікавіших тем, а саме як взаємодіє мозок та мистецтво   Що таке художній твір? Як до них звертатися? На лекції ми розберемо концепції, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **