Наверх
Меню
Меню
Событие
27/04
«Under the weather». Виставка Яни Кононової
fullsizeoutput_9d1.jpeg
fullsizeoutput_9d1.jpeg

«Under the weather». Виставка Яни Кононової

27 квітня в Dymchuk Gallery Bird in Flight відкриває виставку переможниці премії «Укрсучфото» в номінації «Відкриття року» Яни Кононової — «Under the weather».

Ідіома «under the weather» походить з жаргону моряків і означає переховування в трюмах під час бурі. Ідіому неможливо перекласти дослівно, але дотепер це словосполучення пов'язують зі станом людини під час аномальних погодних умов.

Художниця і філософка Yana Kononova живе на півострові біля Трахтемирівського заповідника. Одного разу від місцевих жителів вона почула фразу «Сходіть подивіться на погоду біля танка». З цієї фрази почалося її фотографічне дослідження невизначених погодних і людських станів та меланхолії.

Образи меланхолії в проекті «Under the weather» — це візуальна інтерпретація, і вона не збігається з визначеннями в філософії та психіатрії. Це про стан невизначеності, випадання з природного ходу подій. Стан, коли в повсякденному раптом виявляється нетривіальне.

«Укрсучфото» — національна премія за досягнення в фотографії, заснована виданням Bird In Flight.
 

27 квітня у рамках виставки відбудеться серія розмов про сучасну українську фотографію:

12:30 - зустріч з видавцем фотокниги "Кочетов" Сергієм Лебединським;
14:30 - зустріч з авторкою проекту Яною Кононовою;
16:30 - зустріч з переможцем номінації "Премія за вклад у фотографію" Віктором Марущенком.

Кураторка: Аліна Сандуляк.
Проект триватиме з 27 квітня по 12 травня.

Адреса: Dymchuk Gallery (Ярославська вулиця, 21, Київ, Україна).

комментарии
Календарь
27/02

Лекция «Экспрессионизм» - четвертая лекция Базовый курс по истории искусств: от модерна до перформанса Экспрессионизм - это авангардное художественное течение, новое мировоззрение, ...

28/02

28 лютого відбудеться лекція, що присвячена одній із найцікавіших тем, а саме як взаємодіє мозок та мистецтво   Що таке художній твір? Як до них звертатися? На лекції ми розберемо концепції, ...

28/02

Voloshyn Gallery представляє персональний проєкт «Кілька історій та об’єктів» Лесі Хоменко. Виставку побудовано за принципом тотальної інсталяції та сконструйровано як інформаційно ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **