Наверх
Меню
Меню
Событие
10/05
Будь обережним із цією сокирою, Юджине
EUGINE_POSTER-1_UKR_BW.jpeg
EUGINE_POSTER-1_UKR_BW.jpeg

Будь обережним із цією сокирою, Юджине

10 травня о 20:00 в оновленому мистецькому просторі АКТ, що на Арт-завод Платформа, відкриється перша виставка сезону, присвячена новим викликам співіснування з собою та реальністю, що оточує кожного.

Соціокультурні патерни, правила комунікації та поведінки зазнають змін не тільки після глобальних політичних зрушень.  Різноманітні маленькі та великі здобутки в технологічній, економічній, соціальній сферах зміщують звичний для нас світ. Через хаотичність та чисельність таких змін система нових етичних відносин та поглядів формується ситуативно та непередбачувано, позбуваючись усталених кордонів та принципів функціонування. У поєднанні з людською поведінкою нова етика стає сокирою, що вимагає обережності та врівноваженості у взаємодії з нею.  

Якщо прототип сучасного суспільства походить із суспільного договору, то тепер кожен грає за своїми правилами. Сьогодні ми маємо справу з концентрованим простором власних нашвидку вигаданих етик, що одночасно народжуються з нових обставин та накладаються на старі звички, конфліктують та часто унеможливлюють одна одну. 

Учасники та учасниці виставки досліджують питання множинності нової етики у своїх особистих практиках та враженнях від навколишнього світу. Запрошуємо вас 10 травня у єдиний мистецький простір на Лівому березі, щоб ідентифікувати та дослідити власні оновлені правила сучасного життя.

Художниці і художники виставки: Олексій Базілевич, Юлія Бєляева, Назар Білик, Катерина Бучацька/Сергій Войналович, Андрій Достлєв/Данте Буу, Алевтина Кахідзе, Тарас Ковач, Дарія Кузьмич/Энн Коттен, Олександр Кутовий, Роман Михайлов, Сергій Радкевич, Василій Савченко, Максим Тимінько/Глеб Шутов/Майа Іліч, Назар Фурік, Антон Шебетко.

Кураторки виставки: Вікторія Бавикіна та Ася Цісар

Дати виставки: 10 травня – 2 червня 2019 року.

Адреса: Арт-завод Платформа (вул. Біломорська, 1, Київ).

комментарии
Календарь
25/02

МВЦ Музею історії міста Києва та Українська асоціація жіночих досліджень в мистецтві (UAFRA) представляють арт-проект «ПОГЛЯД КРІЗЬ ЛАШТУНКИ» Українська асоціація жіночих ...

28/02

Voloshyn Gallery представляє персональний проєкт «Кілька історій та об’єктів» Лесі Хоменко. Виставку побудовано за принципом тотальної інсталяції та сконструйровано як інформаційно ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **